Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Bez pożegnania – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Bez pożegnania – audiobook

Barbara Rybałtowska  

Barbara Rybałtowska  

12.02.2015

polski

12:14:00

Heraclon International

978-83-7927-280-8

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Bez pożegnania - audiobook

24,95 zł
?

Opis

"Podczas II Wojny Światowej bohaterki wywiezione zostają z Kresów wschodnich na Syberię. Czas wielkiej próby udaje im się przetrwać dzięki niezwykłemu hartowi ducha matki. Pierwsza część wielkiej Sagi Barbary Rybałtowskiej Napisana ujmującym, ciepłym językiem saga rodzinna, opowiadająca historię matki i córki wobec burzliwych dziejów Polski XX wieku. Uwikłane w wojnę tworzą wbrew okrucieństwom losu kochającą rodzinę. Pomimo tragicznych zdarzeń, które są ich udziałem patrzą na świat z radością życia, życzliwością i humorem. Od pierwszych stron książki wciągają nas w swój świat.

""Jest to wspaniale napisany utwór. Wprost gotowy scenariusz filmowy, pełen cudownych charakterów i sytuacji chwytających za gardło. Rewelacja!!! Aromat książki, jej niezwykła pasja, koloryt, emocje, wiarygodność są mi bliskie i wywołują olbrzymie doznania."" - Jerzy Antczak

""Przeczytałem tę powieść i jestem nią głęboko poruszony. Nie potrafię pisać o tym co czuję, jak ją przeżywałem, ale ma ona dla mnie ogromne znaczenie..."" - Andrzej Seweryn

""Ważne są książki takie jak ta, bardzo ważne dla naszej polskiej psychiki. To opowieść o strasznym a jednak pełnym wiary i radości dzieciństwie, pełna siły przetrwania, radości nieugiętej (...) Przyznam się, że czytałem tę kipiącą energią życia i świetnie napisaną książkę też jako odtrutkę na typowe dla polskiego obywatela poczucie przysmucenia, niedostrzegania jak wiele na lepsze się zmieniło."" - Ernest Bryll"

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Jolanta Zmyślona/2015-05-23

    Piękna książka. Ja tak lubię wspomnienia z tamtych niewyobrażalnie trudnych , często tragicznych lat ludzi tam zesłanych. Jaka ważna była solidarność tych ludzi, jacy byli silni nadzieją na odmianę losu, powrotu do ojczyzny, które często się nie spełniły. Nigdy więcej takich dyktatorów, decydujących o losach całych pokoleń. Nigdy wiecej wojny.

1 - 1 z 1 opinii