Wpisz kod aktywacyjny
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Coaching czyli Restauracja Osobowości – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Coaching czyli Restauracja Osobowości – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

Maciej Bennewicz  

Roch Siemianowski  

27.11.2013

polski

Sun Dec 31 17:29:00 CET 1899

Biblioteka Akustyczna

9788378781134

Ocena: 4.5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • MP3

Coaching czyli Restauracja Osobowości - audiobook

34,90 zł
?

Opis

Jeżeli słyszeliście gdzieś o coachingu i chcecie się dowiedzieć, co to jest, zanim sami go doświadczycie, to audiobook Coaching czyli restauracja osobowości w przystępny sposób udziela odpowiedzi na to pytanie. Dowiecie się też, w jakich sytuacjach coaching bywa przydatny, a w jakich niezastąpiony. Za każdym rozwiązanym na stronach książki dylematem stoi jakaś coachingowa technika i ćwiczenie. A wszystko to w historiach z życia wziętych i niezwykłych opowieściach z morałem. To opowieść o przemianie, rozwoju, poszukiwaniach.

MACIEJ BENNEWICZ - Coach, socjolog i menedżer. Wykładowca, pisarz i malarz. Autor pięciu poradników coachingu, podręcznika coachingu i mentoringu oraz dwóch powieści. Autor kilkuset artykułów z zakresu socjologii, psychologii, coachingu oraz samodoskonalenia. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu i moderowaniu zespołów.
Współtwórca i prowadzący cykl programów edukacyjnych dla młodzieży pt. Ja, emitowanych w TVP-1 w latach 97-99. Twórca i koordynator programu edukacji dla dorosłych Animacje, realizowanego w Ośrodku Komorów w latach 93-97. Psychoterapeuta indywidualny i grupowy aktywnie pracujący w terapii w latach 1989 – 2000.
Prowadzi zajęcia i warsztaty w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej z psychologii społecznej i psychoterapii, prowadził treningi interpersonalne i motywacyjne na Wydziale Psychologii UW, a także warsztaty z autoprezentacji i efektywności zawodowej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośnik malarstwa, kotów i powieści z gatunku realizmu magicznego.
W 2006 roku uzyskał pierwszy w Polsce certyfikat Master Coacha u Josepha O’Connora w ramach ICC – International Coaching Community.

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:4
  Aneta O./2014-09-23

  Książka w formie drukowanej zdecydowanie lepiej przyswajalna. Choć jak zwykle u Bennewicza pojawia się dużo wątków pobocznych, rozwijanych obszernie, co w moim odczuciu nie ułatwia skupienia się na treści. A audiobooku jeszcze trudniej to zrobić. Jeśli ktoś zdecyduje się na tę pozycję - raczej polecam druk, niż wersję do słuchania.

 • Ocena:5
  Jakub Syslo/2014-03-08

  Najlepsza i najbardziej skupiona na temacie książka Bennewicza. Dla osób chcących skupić się konkretnie na chouchingu szczególnie polecam.

1 - 2 z 2 opinii

100% gwarancji satysfakcjiMożesz absolutnie bez żadnego ryzyka kupić wybrany produkt z naszej oferty. Chcemy przekonać Cię, że cyfrowe publikacje to przyszłość. Jesteśmy pewni, że ta forma publikacji przypadnie Ci do gustu, dlatego też dajemy 100% gwarancję. Dzięki temu możesz mieć pewność, że albo będziesz zadowolony z naszych produktów... albo zwrócimy Ci pieniądze.