Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Dziecko, czy muszę ci to jeszcze raz powtarzać...? – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Dziecko, czy muszę ci to jeszcze raz powtarzać...? – audiobook

Amy Mc Cready  

Masza Bogucka-Steczek  

19.10.2012

polski

10:20:35

Laurum

978-83-7746-278-2

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Dziecko, czy muszę ci to jeszcze raz powtarzać...? - audiobook

34,90 zł
?

Opis

Gdy twoje dzieci są grzeczne, cały świat jest jaśniejszy. Dlaczego czasem jest tak trudno skłonić dzieci, by cię słuchały? Prosisz dziecko, by wyłączyło telewizję, zrobiło lekcje, spakowało się do szkoły lub poszło spać. Wiesz, że słyszy, co mówisz, lecz ignoruje to. Prosisz ponownie i… nadal brak jakiejkolwiek reakcji. Próbowałeś już wszystkiego - odsyłania do kąta, powtarzania tego samego po raz setny, liczenia do trzech – lecz żadna z tych metod nie działa – znasz to prawda?

W książce Czy muszę Ci to jeszcze raz powtarzać…? ekspertka ds. wychowania Amy McReady, organizatorka kursów internetowych znanych pod nazwą Positive Parenting Solutions (Pozytywne metody wychowywania dzieci) przedstawia metodę, która eliminuje wielokrotne powtarzanie tego samego lub krzyczenie na dzieci. Proponuje rozwiązanie pełne miłości i jednocześnie niezwykle skuteczne, jeżeli chodzi o skłanianie ich do pożądanych zachowań.

W tej niezwykłej książce McReady rozwiązuje jeden z odwiecznych paradoksów związanych z wychowaniem: danie dzieciom większej swobody, a nie jej ograniczanie, może zakończyć walkę o dominację w domu. Bazując na szkole psychologii Adlera wyjaśnia, że każda istota ludzka ma wrodzoną potrzebę decydowania – dzieci nie są tu wyjątkiem. Gdy jednak potrzeba ta nie jest zaspokajana w pozytywny sposób, zaczynają one poszukiwania, które mogą przejawiać się najbardziej frustrującym postępowaniem.

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Sylwia Pawłowska/2013-09-15

    Świetna książka; pomogła mi nareszcie zrozumieć, o co chodzi moim dzieciom, gdy nie chcą zrobić tego o co proszę i dlaczego. Teraz, gdy znam powody jest mi dużo łatwiej dogadywać się z dziećmi i osiągać zaplanowany cel.

1 - 1 z 1 opinii