Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

FISZKI audio - j. angielski - Biznes – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: FISZKI audio - j. angielski - Biznes – audiobook
BestsellerTANIEJ 24 %

Patrycja Wojsyk  

Caroline Lebek   Jarosław Juszkiewicz  

01.06.2011

polski

04:04:44

Cztery Głowy

978-83-62937-66-0

Ocena: 5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • MP3

Opis

FISZKI audio – język angielski – Biznes.

Poziom: B2, upper-intermediate (wyższy średnio zaawansowany).

FISZKI – kultowy już produkt WYDAWNICTWA CZTERY GŁOWY – doczekał się wersji audio. Proste zasady, wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki.

 • 240 minut nagrań native speakerów z dużym naciskiem na poprawną angielską wymowę (angielska lektorka – Caroline Lebek – czyta hasła starannie, dbając o ich właściwą artykulację i intonację; dzięki temu zyskują Państwo pewność, że – używając opanowanych dzięki FISZKOM słówek i zwrotów – zostaną Państwo prawidłowo zrozumiani);
 • ponad 2500 słów z przykładami użycia umożliwiającymi naukę w kontekście;
 • starannie dobrane słownictwo zostało usystematyzowane w 37 kategoriach tematycznych, które wyczerpująco opisują świat biznesu (w obrębie każdej kategorii nagrania ułożone są tak, by hasła tworzyły logiczny ciąg skojarzeń; dzięki tym zabiegom przyswajanie słówek staje się łatwiejsze);
 • tekst nagrano w systemie: hasło polskie – hasło angielskie – przerwa na głośne powtórzenie; to zdecydowanie najskuteczniejszy sposób na zapamiętywanie i naukę poprawnej wymowy;
 • rewelacyjna funkcja SPELL wyświetla hasła główne na ekranie odtwarzacza lub telefonu, co umożliwia bezbłędne opanowanie pisowni.

Jeśli zależy Państwu na szybkim i skutecznym opanowaniu dużej liczby słów i zwrotów, to jest to kurs właśnie dla Państwa!

FISZKI audio - j. angielski - Biznes - audiobook

15,99 zł 19,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  Jacek Branas/2014-09-19

  Jeżeli chcesz wykorzystać czas jaki marnujesz podczas stania w korkach lub dożo podróżujesz, to jest super metoda na poszerzenie swojego słownictwa.

 • Ocena:5
  zbyszek/2013-06-22

  Dobrze dobrany zestaw na poziomie średnio zaawansowanym, a co najważniejsze słówko albo zwrot jest uzupełniony przykładem użycia, czyli coś czego nie da się przecenić... Polecam !

1 - 2 z 2 opinii