Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Jedyna szansa – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Jedyna szansa – audiobook
Bestseller

Harlan Coben  

Jacek Rozenek  

01.01.2008

polski

11:17:00

Wydawnictwo Albatros

978-83-6578-190-1

Ocena: 4.8 (5 oceniających) Oceń produkt

 • MP3

Jedyna szansa - audiobook

25,20 zł
?

Opis

"Kiedy trafiła mnie pierwsza kula, pomyślałem o swojej córce..." Chirurg plastyczny Marc Seidman - człowiek, który nie miał wrogów - zostaje postrzelony we własnym domu i zapada w śpiączkę. Po kilkunastu dniach budzi się w szpitalu i dowiaduje się, że jego żona nie żyje, a sześciomiesięczna córka Tara zniknęła bez śladu. Policja podejrzewa go o udział w zbrodni. Otrzymawszy pocztą żądanie zapłaty okupu w wysokości dwóch milionów dolarów, Marc reaguje jak praworządny obywatel - informuje FBI. Pieniądze zostają przekazane, lecz porywacze nie oddają dziecka. Mija osiemnaście miesięcy, śledztwo utyka w martwym punkcie. Nieoczekiwanie porywacze ponownie nawiązują kontakt. Marc jest gotów na wszystko, by odnaleźć Tarę...

Spektakularny sukces powieści Nie mów nikomu uczynił z Cobena megagwiazdę współczesnego thrillera. Precyzyjnie skonstruowana intryga, mistrzowsko stopniowane napięcie, fałszywe tropy prowadzące donikąd, pozornie niemożliwe do wyjaśnienia zagadki pojawiające się niemal na każdej stronie, zaskakujące zakończenie, którego nie domyśli się nawet najbardziej przenikliwy czytelnik, to podstawowe cechy jego pisarskiego stylu.

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.8 (5 oceniających)

1 - 5 z 5 opinii

 • Ocena:5
  Małgorzata Tybor/2011-08-13

  Kolejna fantastyczna zagadka kryminalna... Odkąd zakupiłam pierwszą książkę Harlana Cobena "W głębi lasu" tak teraz kupuje po kolei każdą jego książkę. Są fantastyczne!!! Ciekawe, trzymające w napięciu. Jeszcze żadna jego historia mnie nie zawiodła! Polecam!!!

 • Ocena:4
  Anna /2011-08-01

  Kryminał trzyma w napięciu i zaskakuje zakończeniem, co jest typowe dla Harlana Cobena. Trudno było się oderwać od słuchania :) Jacek Rozenek - lektor - to profesjonalista. Polecam.

 • Ocena:5
  Piotr Boguta/2011-06-27

  Super sprawa. Mogę słuchać-czytać w samochodzie.

 • Ocena:5
  Marek Belof/2011-06-26

  Doskonały dodatek do długich spacerów.

 • Ocena:5
  Grzegorz Papaj/2010-01-04

  Właśnie skończyłem czytać (słuchać). Audiobook to jest to! Cisza w domu, leżę w łóżku, zgaszone światło, a fabuła mnie wciąga. Polecam!!!

1 - 5 z 5 opinii