Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Lato zepsucia: Zdolny uczeń – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Lato zepsucia: Zdolny uczeń – audiobook

Stephen King  

Zbigniew Zapasiewicz  

01.01.2008

polski

08:17:49

Wydawnictwo Albatros

9788378852155

Ocena: 4.3 (3 oceniających) Oceń produkt

 • MP3

Lato zepsucia: Zdolny uczeń - audiobook

25,20 zł
?

Opis

Todd Bowden wpada na trop hitlerowskiego zbrodniarza, który pod przybranym nazwiskiem ukrywa się w amerykańskim miasteczkiem. Trzynastoletni chłopak okaże się bardzo pojętym uczniem oprawcy z Auschwitz...

"Taki zwykły temat. Esesman, jakich przecież nadal wielu - ukrywających się na Zachodzie i w Stanach. Dlaczego więc jest to jedna z najbardziej przerażających pozycji w dorobku Kinga? Dlatego, że jest zwykła. Niebezpiecznie tchnie realizmem i prawdopodobieństwiem... Młody chłopak spotyka na swej drodze staruszka, będącego byłym hitlerowcem. Byłym, a jednak na wskroś przesiąkniętym "ideałami" przeszłych lat. A nasz ciekawy życia bohater żądny jest jego opowieści. Nachodzi go więc i zmusza do o..." - Laryska (Biblionetka.pl)

Książka jest jedną z opowieści wchodzących w skład zbiorku "Cztery Pory Roku". Zdolny uczeń jest drugą z nowel tzw. Letnią opowieścią, opublikowanych w powyższym zbiorze.

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.3 (3 oceniających)

1 - 3 z 3 opinii

 • Ocena:5
  Magdalena Zarecz/2013-02-19

  Świetna książka, świetnie przeczytana. Dawno temu oglądałam film zrobiony na jej podstawie. Wrył mi się w pamięć, co rzadko się zdarza. POLECAM!

 • Ocena:4
  Radosław Dąbrowicz/2012-09-25

  Mam bardzo ambiwalentne uczucia do tej książki.
  Dobrze napisana, ciekawa historia ale od początku do końca nie byłem w stanie polubić bohaterów.

 • Ocena:4
  Dionizy Kociołek/2011-07-13

  Zaintrygowała mnie ta opowieść. Chodzi mi przede wszystkim o więź, którą tak trudno zidentyfikować, czyli o relację pomiędzy nastolatkiem z dobrego domu, a zbrodniarzem wojennym. Jest to bardzo kontrowersyjna książka, którą wysłuchałem z wielkim zainteresowaniem. Na pewno jedna z lepszych książek Kinga. Polecam

1 - 3 z 3 opinii