Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Ostatnia piosenka – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Ostatnia piosenka – audiobook

Nicholas Sparks  

Krzysztof Gosztyła  

15.06.2012

polski

13:57:00

Wydawnictwo Albatros

978-83-7659-010-3

Ocena: 4.5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • MP3

Ostatnia piosenka - audiobook

32,30 zł
?

Życie siedemnastoletniej Ronnie Miller wywróciło się do góry nogami, gdy jej ojciec postanowił porzucić karierę i wyjechać do niewielkiego miasteczka w Północnej Karolinie. Jego ucieczka oznaczała koniec małżeństwa Millerów. Od tych wydarzeń minęły trzy lata, ale Ronnie dalej nie chce mieć nic wspólnego z ojcem i nie utrzymuje z nim kontaktu.

Nieoczekiwanie matka wysyła dziewczynę i jej młodszego brata, Jonaha, na wakacje do Wilmington - miasteczka, w którym zamieszkał ich ojciec. Dla Ronnie to ciężka próba - przyzwyczajona do Nowego Jorku, zakochana w jego nocnym życiu i modnych klubach musi zmierzyć się nie tylko z niechęcią do wiodącego spokojne życie pianisty i zaangażowanego w budowę miejscowego kościoła ojca, ale również z senną atmosferą nadmorskiej mieściny. Wszystko wskazuje na to, że to będzie najgorsze lato w jej życiu...

Opis

Życie siedemnastoletniej Ronnie Miller wywróciło się do góry nogami, gdy jej ojciec postanowił porzucić karierę i wyjechać do niewielkiego miasteczka w Północnej Karolinie. Jego ucieczka oznaczała koniec małżeństwa Millerów. Trzy lata później Ronnie dalej nie chce mieć nic wspólnego z ojcem i nie utrzymuje z nim kontaktu.

Nieoczekiwanie matka wysyła dziewczynę i jej młodszego brata, Jonaha, by spędzili wakacje w Wilmington. Dla Ronnie to ciężka próba - przyzwyczajona do Nowego Jorku, zakochana w jego nocnym życiu i modnych klubach, musi zmierzyć się nie tylko z niechęcią do wiodącego spokojne życie pianisty i zaangażowanego w budowę miejscowego kościoła ojca, ale również z senną atmosferą nadmorskiej mieściny. Wszystko wskazuje na to, że to będzie najgorsze lato w jej życiu...

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:4
  Hania/2012-09-01

  Świetnie przeczytany romans, słucha się bardzo dobrze, zmusza do refleksji ale ... jak dla mnie za bardzo przewidywalny.

 • Ocena:5
  Malgorzata Wojcik/2012-08-31

  Bardzo piękna, pełna ciepła i miłości książka. Nie tylko wzrusza, ale też skłania do zastanowienia się nad istotą i celem życia. Doskonała dla wszystkich czytelników bez względu na wiek. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Niezwykły lektor.

1 - 2 z 2 opinii