Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Pakiet języka angielskiego - "Od początku…" – audiokurs + ebook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Pakiet języka angielskiego - "Od początku…" – audiokurs + ebook
Bestseller

EDGARD  

01.05.2009

polski

08:00:00

Edgard

EDGARD_PAK_01

Ocena: 4.8 (13 oceniających) Oceń produkt

 • MP3

Pakiet języka angielskiego - "Od początku…" - audiokurs + ebook

59,90 zł
?

Opis

Pakiet "Język angielski - od początku" przeznaczony jest dla osób początkujących i średnio zaawansowanych, zaczynających naukę oraz tych, którzy chcieliby szybko przypomnieć sobie podstawy języka angielskiego. Dzięki tym kursom poznasz wiele słówek i wyrażeń, oraz nauczysz się wielu zwrotów niezbędnych do swobodnego porozumiewania się. Te kursy to unikalne zestawienie zwrotów konwersacyjnych, koniecznych do naturalnego komunikowania się. Każdy, kto poważnie traktuje naukę języka angielskiego powinien je znać, aby płynnie i swobodnie mówić. Kursy polecane są także wszystkim osobom, które pragną wzbogacić zasób swojego słownictwa i udoskonalić umiejętność płynnego formułowania dłuższych konstrukcji zdaniowych.

Pakiet ten jest doskonałą pomocą zarówno dla wszystkich przygotowujących się do egzaminów ustnych, jak też niezbędnikiem konwersacyjnym dla wyjeżdżających za granicę. Kursy oferują ponad 8 godzin wysokiej jakości nagrań native speakerów i obejmują wiele zagadnień, m.in. nawiązywanie kontaktów, wyrażanie uczuć, emocji i opinii, relacjonowanie zdarzeń, negocjowanie, a także rozmowy telefoniczne, spotkania, podróże, praca, rozmowy w restauracji i u lekarza, składanie reklamacji i wiele innych.

W skład pakietu "Język angielski - od początku" wchodzą następujące pozycje:

 

 • Audio Kurs Angielski Kurs podstawowy mp3 
 • Angielski Niezbędne zwroty i wyrażenia 
 • Angielski Konwersacje dla początkujących i średnio zaawansowanych

 

Kup Pakiet języka angielskiego - "Od początku…" – audiokurs + ebook / audiokurs + ebook

Forma zakupu
 

Pakiet języka angielskiego - "Od początku…" – audiokurs + ebook

  • MP3
59,90 zł
120 pkt?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.8 (13 oceniających)

6 - 10 z 13 opinii

 • Ocena:4
  AGNIESZKA MIELCZAREK/2011-07-18

  Jestem zadowolona z zakupu tych książek. Można się uczyć gdziekolwiek. Jak jestem w pracy w domu i jak wypoczywam. Polecam wszystkim.

 • Ocena:4
  Bogusława Szczęsna/2011-05-28

  Pakiet bardzo mi się podoba, a już najbardziej to, że mogę sobie zgrać poszczególne lekcje na odtwarzacz mp3 i powtarzać sobie w podróży. Produkt naprawdę godny polecenia.

 • Ocena:5
  Anna Bojara/2011-03-12

  Witam wszystkich tych co zastanawiają się nad kupnem zestawu mp3 do nauki języka angielskiego a także tych co już zakupili i na pewno tak jak ja są bardzo zadowoleni z zakupu . W moim życiu byłam w kilku krajach, znam inne języki ale życie ułożyło mi się inaczej... wyszłam za mąż i znalazłam się u męża w USA. Jak na złość nigdy w życiu nie uczyłam się języka angielskiego, nie miałam lekcji ani w szkole ani nie brałam żadnych kursów.Nigdy nie podejrzewałam że język angielski w przyszłości stanie się moim drugim bardzo ważnym językiem - decydującym o moim życiu,karierze i przyszłości. Znalazłam w internecie bardzo dużo stron do nauki języka angielskiego ale zawsze im coś brakuje, są tłumaczenia ale brak wymowy lub maja same słówka a nie ma dialogów ,pełnych zdań...
  W tym zestawie co zakupiłam znalazłam to co szukałam. Mogę słuchać mp3 w dowolnym miejscu gdzie jestem i ustawić sobie na powtórkę danej lekcji jeśli tego potrzebuje.Powtarzam tyle razy aż zapamiętam I wypowiadam sama poprawnie na głos.Co do pisowni to tez nie problem nie obawiajcie się, do tych kursów jest dołączony plik pdf ,który możecie sobie wydrukować i pisać kilka razy zdania aż do tego momentu dopóki zapamiętacie poprawna pisownie. Kurs jest SUPER naprawdę.Uczę się i rozumie już bardzo dużo, nie boje się angielskiego, mąż jest ze mnie dumny widzi postępy ,rozmawiam po angielsku....osiągam cele...BĘDĘ MÓWIŁA “ŚPIEWAJĄCO” PO ANGIELSKU, Chce podziękować wszystkim tym co wykonali te kursy ,jesteście WIELCY... .Kursy oferują zestaw ponad 8 godzin nagrań speakerów ,które obejmują wiele zagadnień z życia codziennego jak i nauka samych słówek.Polecam wszystkim tym ,którzy się jeszcze zastanawiają...JEST WARTO,NAPRAWDĘ- KUPUJCIE.Możecie słuchać i uczyć się gdzie chcecie czy w domu przy komputerze, czy na zewnątrz...Pozdrawiam I zachęcam do kupna ;-). Ania

 • Ocena:5
  Monika Waluś/2010-08-06

  Bardzo dobre, słucham przy sprzątaniu i gotowaniu i powtarzam. Jak skończe, pewnie kupię coś następnego z tej serii.

 • Ocena:5
  Janusz Jóźwiak/2010-07-05

  Bardzo dobry pomysł na naukę. Zwłaszcza kiedy nie ma czasu na zajęcia stacjonarne. Można uczyć się języka robiąc cokolwiek, np. pracując. Zakup O.K.

6 - 10 z 13 opinii