Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Prorok – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Prorok – audiobook

Khalil Gibran  

Mirosław Neinert  

18.11.2005

polski

01:45:00

Aleksandria

978-83-60313-00-8

Ocena: 4.8 (6 oceniających) Oceń produkt

  • MP3

Prorok - audiobook

24,50 zł
?

Opis

Prorok, to arcydzieło prozy poetyckiej przetłumaczone na ponad 40 języków. Najlepiej, obok Biblii, sprzedająca się książka XX wieku za oceanem. Teraz w wersji audio!

Prorok nie jest zbiorem porad, jak zmienić życie.
Nie jest tanią wskazówką, jak być szczęśliwym.
Nie jest też księgą mądrych sentencji.

Słowa Proroka to misterna tkanina rzeczywistości, która wymaga zastanowienia i namysłu.

Charyzmatyczny głos, doskonała interpretacja i efekty dźwiękowe, nadają dziełu niepowtarzalny klimat i sprawiają, że każde odsłuchanie pozwala odkrywać wypowiadane treści na nowo.

Khalil Gibran - pisarz, filozof, artysta; człowiek o przenikliwym spojrzeniu, umiejący w prostocie codziennych zdarzeń i relacji z ludźmi, wskazać głębię znaczeń, harmonię i piękno. Pozostawił po sobie poetyckie zbiory prozy medytacyjnej, będące od dziesięcioleci inspiracją do refleksji i poszukiwań dla milionów czytelników na całym świecie. Czyta Mirosław Neinert.

Zamów teraz, a już w kilka chwil po zakupie, drogą elektroniczną dostarczymy Ci wybranego audiobooka. Bez odchodzenia od komputera, zyskujesz błyskawiczny dostęp do tej wciągającej książki. Przyjemny głos lektora gwarantuje pełne zadowolenie z jej słuchania.

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.8 (6 oceniających)

6 - 6 z 6 opinii

  • Ocena:5
    Ewa T./2008-10-31

    Doskonała pozycja, można słuchać i słuchać i za każdym razem nasuwają się nowe przemyślenia i refleksje. Bardzo przyjemny głos lektora i super efekty dźwiękowe. Polecam!

6 - 6 z 6 opinii