Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Przeciw Bogom. Niezwykłe dzieje ryzyka – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Przeciw Bogom. Niezwykłe dzieje ryzyka – audiobook
Bestseller

Peter L. Bernstein  

Wojciech Żołądkowicz  

15.02.2013

polski

17:15:00

Kurhaus Publishing

978-83-935780-5-4

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Przeciw Bogom. Niezwykłe dzieje ryzyka - audiobook

35,00 zł
?

Opis

Przeciw Bogom to zapis niezwykłej przygody intelektualnej, która zaprowadziła ludzkość od przesądów i zabobonów, wróżek i jasnowidzów do skomplikowanych narzędzi zarządzania ryzykiem. To niezwykły esej, który pokazuje rolę ryzyka w ewolucji społeczeństw, bogata i fascynująca opowieść o greckich myślicielach, arabskich matematykach, żeglarzach, naukowcach, hazardzistach i filozofach, światowej sławy umysłach i pasjonatach - amatorach.

Ryzyko jest dziś nieodłącznym elementem życia. Kiedy inwestorzy kupują akcje, chirurdzy operują, inżynierowie projektują mosty, przedsiębiorcy zakładają nowe firmy, astronauci penetrują Kosmos, a politycy kandydują w wyborach, codziennie podejmują ryzyko.

Przeciw Bogom to historia prawdziwa i aktualna, którą czyta się jak dobrą powieść. Przeciw Bogom, to jedna z najsłynniejszych pozycji literatury biznesowej z listy bestsellerów „Business Week” i „New York Times Business” i druga książka wydana w serii Biznes Horyzonty, przygotowanej przez wydawnictwo Kurhaus Publishing.

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)


Aby dodać opinię o produkcie musisz być zalogowany na swoje konto Klubu Nexto.
Zaloguj się / zarejestruj się za darmo.