Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Tylko jedno spojrzenie – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Tylko jedno spojrzenie – audiobook
TANIEJ 5 %

Harlan Coben  

Jacek Rozenek  

01.01.2008

polski

10:08:00

Wydawnictwo Albatros

978-83-6578-192-5

Ocena: 4.7 (7 oceniających) Oceń produkt

 • MP3

Opis

Ustabilizowane życie Grace Lawson rozpada się w jednej chwili, gdy na jednym ze świeżo wywołanych zdjęć rodzinnych rozpoznaje swojego męża. Fotografia wygląda na zrobioną przed laty. Przedstawia także inne osoby, a twarz jednej z nich jest przekreślona. Jack zaprzecza, by miał coś wspólnego ze zdjęciem. Krótko potem wychodzi z domu i znika, zabierając tajemniczą odbitkę. Grace rozpoczyna poszukiwania męża, który, jak się okazuje, został porwany. Ktoś grozi jej dzieciom. Grace nie wie, komu może zaufać - wydaje się, że wszyscy jej znajomi i przyjaciele mają coś do ukrycia. Próbuje dotrzeć do prawdy. Trop prowadzi do tragicznych wydarzeń sprzed lat, gdy cudem uszła z życiem ze strzelaniny, jaka wybuchła na koncercie rockowym.

Spektakularny sukces powieści Nie mów nikomu uczynił z Cobena megagwiazdę współczesnego thrillera. Precyzyjnie skonstruowana intryga, mistrzowsko stopniowane napięcie, fałszywe tropy prowadzące donikąd, pozornie niemożliwe do wyjaśnienia zagadki pojawiające się niemal na każdej stronie, zaskakujące zakończenie, którego nie domyśli się nawet najbardziej przenikliwy czytelnik, to podstawowe cechy jego pisarskiego stylu.

Tylko jedno spojrzenie - audiobook

23,75 zł 25,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.7 (7 oceniających)

1 - 5 z 7 opinii

 • Ocena:5
  Anna A/2014-07-31

  Kolejna świetna pozycja Cobena. Polecam

 • Ocena:5
  Agnieszka Żurawik/2013-04-22

  Świetnie się słucha, chociaż wątków jest tak dużo, że na początku naprawdę trzeba się "skupić", a zakończenie takie, jakiego oczekuję po tego typu książkach - inne niż myślałam ;)

 • Ocena:4
  Ryszard Warpachowski/2012-09-02

  Jedno zdarzenie, wielu pokrzywdzonych. Kto jest winny tej tragedii? Jak zwykle u Cobena wielowątkowość akcji nie pozwala na typowanie sprawcy. To co wydaje się oczywiste, nie jest ostatecznie rozwiązaniem. Lektor jak zwykle robi klimacik.

 • Ocena:5
  Karol Fieroch/2012-03-10

  Dla fanów "słuchanych" kryminałów pozycja obowiązkowa!

 • Ocena:5
  tomasz denek/2012-02-07

  Wspaniałe perypetie Grace Lawson.

1 - 5 z 7 opinii