Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zmysłowe życie roślin – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Zmysłowe życie roślin – audiobook
BestsellerTANIEJ 5 %

Daniel Chamowitz  

Stanisław Biczysko  

07.11.2017

polski

301 min

Biblioteka Akustyczna

978-83-272-4738-4

Ocena: 2 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Opis

O odczuwaniu i „świadomości” roślin

Rośliny i ich zmysły? Czy to w ogóle możliwe? Owszem! W krótką podróż po świecie roślin, które widzą, czują, a być może nawet słyszą zaprasza ich wybitny znawca Daniel Chamowitz.

Wyobraź sobie, że twoja ulubiona roślina na parapecie wie, że się do niej zbliżasz. Ba! Ona nawet wie, jaki kolor ma twoja bluzka czy spodnie. Dostrzeże każde zasłonięcie okna, zmianę światła słonecznego czy nowego sąsiada z doniczki obok. Kiedy stworzysz jej sprzyjające warunki, odwzajemni starania i być może zakwitnie lub zaowocuje. Możesz być pewny, iż nagłe obcięcie liścia czy łodygi zostanie odnotowane przez fiołka i nie pozostanie bez jego reakcji. Każdy kwiat i drzewo bez trudu wywącha zagrożenie ze strony pasożytów, ale również potencjalne pożywienie w postaci drobnych insektów.

 

Zmysłowe życie roślin - audiobook

24,60 zł 25,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 2 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:2
    Efemeryda/2018-07-02

    No i znowu dałam się nabrać. Tak jak przy Sekretnym życiu drzew. Nie odpowiada mi coś w rodzaju podręcznika z botaniki dla tych co przysypiali w szkole. Lektura wpisuje się doskonale w modny nurt New Age, ale nie jest to równoznaczne z hitem czy bestsellerem.
    Dodatkowo lektor jest ten sam co przy Sekretnym życiu drzew. Niestety jego bezmodulacyjna interpretacja jest po prostu nudna i zwiększająca senność. Jak się prowadzi autko to bardzo niebezpieczne jest.

1 - 1 z 1 opinii