Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Chemia koordynacyjna w zastosowaniach – ebook

Maria Cieślak-Golonka   Jan Starosta   Anna Trzeciak  

18.12.2017

polski

Wydawnictwo Naukowe PWN

978-83-01-19723-0

  • EPUB
  • MOBI

Chemia koordynacyjna w zastosowaniach - ebook

55,00 zł
?

Opis

Chemia koordynacyjna to dziedzina chemii obejmująca badania związków kompleksowych, głównie metali. Podręcznik ukazuje, oparte na najnowszej literaturze, aplikacyjne ujęcie problemów chemii koordynacyjnej. Wprowadza w problemy coraz powszechniejszego wykorzystania związków kompleksowych metali jako nowych materiałów, katalizatorów, leków oraz reagentów w analizie chemicznej. Podręcznik składa się z czterech części:

· Związki kompleksowe metali w analizie chemicznej         

· Chemia koordynacyjna w nauce o materiałach

· Kataliza z udziałem związków koordynacyjnych metali

· Związki kompleksowe metali w medycynie

Główną zaletą książki jest omówienie zagadnień związanych z zastosowaniem związków kompleksowych w różnych dziedzinach praktycznej działalności człowieka w sposób jasny, prosty i przystępny dla Czytelnika.

Publikacja jest skierowana do studentów i  doktorantów  chemii, biologii, nauk rolniczych, ochrony środowiska,  medycyny,  farmacji. Korzystać z niej mogą także nauczyciele akademiccy prowadzący wykłady monograficzne z katalizy, chemii medycznej, technologii elektronowej i innych.  Polecamy ją również nauczycielom i uczniom klas licealnych oraz wszystkim zainteresowanym aplikacyjną stroną chemii.

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!