Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Cichy wielbiciel – ebook

TANIEJ 5 %

Olga Rudnicka  

15.02.2017

polski

440

Prószyński Media

9788380979031

Ocena: 4 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Przekonaj się, jak cienka jest granica między uwielbieniem a nękaniem. 

Julia jest zwyczajną dziewczyną. Skończyła studia, pracuje, zakochała się. Gdy dostaje bukiet kwiatów od tajemniczego wielbiciela, jest podekscytowana i zaintrygowana. Wiersze, kolejne kwiaty i wiadomości zaczynają ją najpierw niepokoić, a potem przerażać. Nikt nie rozumie jej strachu. Przecież posiadanie wielbiciela jest takie romantyczne. Jak uwolnić się od stalkera, gdy nie wiesz, kim on jest? Ale on wie wszystko o tobie. Wie, gdzie mieszkasz, gdzie pracujesz… i wie, jak zniszczyć twoje życie. 

Co mnie szczególnie przeraża? Że ofiarą stalkingu może paść każdy. A prześladowcą może się okazać ktoś zupełnie zwyczajny, niepozorny, ktoś, na kogo nie zwróciliśmy uwagi, kogo nawet nie widzieliśmy. Ale ten ktoś dostrzegł nas. 
Olga Rudnicka

Olga Rudnicka (ur. 1988) – Absolwentka Pedagogiki Specjalnej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, autorka powieści kryminalnych: „Martwe Jezioro”, „Czy ten rudy kot to pies?”, „Zacisze 13” i „Zacisze 13 Powrót”. Pracuje jako asystentka osób niepełnosprawnych w Polskim Komitecie Pomocy Społecznej w Śremie. Kocha jazdę konną i rytmy latynoamerykańskie, zwłaszcza salsę. Namiętnie czyta Joannę Chmielewską, Stephena Kinga, Joe Hilla, Tess Gerritsen i Jeffery'ego Deavera.

Cichy wielbiciel - ebook

25,08 zł 26,40 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  Rafał Artymicz/2019-04-01

  Świetnie napisana. Porusza ważny problem stalkingu i opisuje jak czuje się ofiara i do czego może oprawca doprowadzić. Polecam.

 • Ocena:3
  Olga Śmiełowska/2018-04-23

  W napięciu śledziłam historię Julii, ciekawa tego, jak zakończy się sprawa z jej prześladowcą. Sam pomysł na historię jest świetny, natomiast bohaterowie zupełnie do mnie nie przemawiali. Pomijam Julię, ponieważ jest ofiarą i może zachowywać się nieracjonalnie, natomiast osoby z jej otoczenia - chłopak, rodzice, koleżanki - to postaci mało realistyczne, momentami wręcz odpychające. Czytają książkę, czasami łapałam się za głowę, nie mogąc uwierzyć w ich zachowanie. Nieszczególnie podobał mi się również język, którym napisana jest książka, ponieważ jest dość ubogi i monotonny, a ponadto w treści często powtarzają się te same zwroty. "Cichy wielbiciel" to lektura lekka i niezobowiązująca, idealna w momencie, w którym nie mamy ochoty za dużo myśleć.

1 - 2 z 2 opinii