Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Czaszkowiercy – ebook

Brian Staveley  

13.06.2018

polski

488

Rebis

9788380629455

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Czaszkowiercy - ebook

33,90 zł
?

Opis

Brian Staveley powraca do świata nagradzanego cyklu „Kronika Nieciosanego Tronu”

Świetny prequel, w którym towarzyszymy intrygującej bohaterce «Kroniki Nieciosanego Tronu». Staveley udowadnia, że jest mistrzem w budowaniu światów i tworzeniu fascynujących, nietuzinkowych postaci oraz niezrównanym gawędziarzem.- Beauty in Ruins.

Pyrre Lakatur, jako wierna wyznawczyni boga śmierci, nie uważa się za morderczynię, tylko kapłankę. Aby jednak zostać nią oficjalnie, musi przejść ostateczną Próbę: zabić siedem osób, które opisuje starożytna pieśń. Wśród nich ma się znaleźć człowiek, „który sprawił, że twój umysł i ciało miłością się rozśpiewały”. Pyrre zaś nie jest pewna, czy kiedykolwiek kogoś kochała. Jeśli jednak się nie zakocha i nie złoży ukochanej osoby w ofierze, nie zaliczy Próby. A Pyrre nie cierpi przegrywać. Tak rozpoczyna się jej podróż do miasta dzieciństwa tropem jedynego mężczyzny, który kiedyś zdołał poruszyć jej serce… Musi tam stawić czoło nie tylko wymaganiom Próby, ale też strasznym wspomnieniom i mrocznemu kultowi okrutnych bóstw.

Epicka i poetycka, przesiąknięta krwią opowieść o poszukiwaniu niemożliwego, od której nie sposób się oderwać. - Kevin Hearne, autor cyklu „Kroniki Żelaznego Druida”

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Zbigniew Dróżdż/2018-08-27

  Do zakupu świeżo wydanych "Czaszkowierców" skłoniła mnie lektura trylogii składającej się na "Kronikę Nieciosanego Tronu" Briana Staveley'a, która zawiera wszystkie elementy bardzo dobrej literatury fantasy, przez co trylogia może śmiało konkurować o poczytność z epicką "Grą o Tron".
  Uwagę zwraca świetne tłumaczenie powieści na język polski, o co niełatwo w literaturze fantasy.
  Dlaczego warto sięgnąć po tę pozycję? Przekonacie się, że trudno będzie znaleźć po lekturze wspomnianej trylogii pozycję książkową o porównywalnej klasie, z podobnie potoczystą narracją i umiejętnością budowania światów "innych", acz zawierających poszukiwaną przez nas niezwyczajność i skrywane tęsknoty.

1 - 1 z 1 opinii