Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Dom Jętki – ebook

James Hazel  

06.02.2019

polski

404

Wydawnictwo FILIA

978-83-8075-610-6

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Dom Jętki - ebook

29,90 zł
?

Opis

Najchętniej promowany tytuł na londyńskich targach książki w 2017 roku!

Mistrz suspensu porównywany do Jeffery’ego Deavera. Z budowania napięcia do Thomasa Harrisa, z wrażeń do M. J. Alridge’a.

„Potwory istnieją naprawdę, jednak są zbyt nieliczne, by stanowić prawdziwe zagrożenie. O wiele groźniejsi są zwykli ludzie, funkcjonariusze gotowi uwierzyć i działać bez stawiania pytań”.

Primo Levi

„Jestem oszołomiona profesjonalizmem i wysokością jakości tej genialnej książki. W końcu nowy głos w świecie mistrzów wywoływania gęsiej skórki”.

goodreads.com

„Genialny debiut! Jak to dobrze, że ten bohater powróci!”.

goodreads.com

„Fantastyczna lektura! Jeżeli jesteś fanem thrillerów to najzwyczajniej w świecie się nie zawiedziesz”.

goodreads.com

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Halina Grice/2019-04-22

  Bardzo dobry debiut. Aż wierzyć się nie chce, że to pierwsza książka autora. Bardzo dojrzała, świetnie skonstruowana, świeża z bardzo ciekawym pomysłem. Akcja dzieje się dwutorowo, czasy współczesne i czasy zakończenia drugiej wojny światowej. Eksperymenty medyczne nazistów i współczesna firma farmaceutyczna. Co łączy te dwa elementy? Na pewno łączy je śmierć wielu osób. Śmierć okrutna, śmierć w męczarniach, czasami wielogodzinna.
  Świetna postać głównego bohatera: Charlie Priest, dawniej policjant, teraz prawnik, cierpiący na rozdwojenie osobowości. Dzięki Bogu, nie alkoholik, czy inny narkoman! Charlie znajdzie się w samym centrum wydarzeń, po tym jak zamordowany zostaje syn zamożnej rodziny Ellinderów. Syn, który wześniej był o krok od zamordowania Charliego.
  Dzieje się w tej książce dużo, nudzić się nie można, a każdy rozdział przynosi nowe, zaskakujące wątki. I tak aż do samego końca, które dla mnie nie było zbyt wielkim zaskoczeniem ale to ani trochę nie odebrało mi przyjemności z lektury.
  Bardzo podobał mi się klimat Domu Jętki, bardzo polubiłam głównego bohatera i z wielką przyjemnością sięgnę po kolejne części cyklu. A przy okazji dowiedziałam się co to jest jętka!

1 - 1 z 1 opinii