Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Dziedzictwo rodu Poldarków: Przybysz z morza – ebook

Winston Graham  

17.01.2018

polski

512

Czarna Owca

9788380157439

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Dziedzictwo rodu Poldarków: Przybysz z morza - ebook

29,99 zł
?

Opis

To ósma powieść osadzonej w malowniczej Kornwalii sagi rodu Poldarków. Kornwalia, rok 1810. Rodzina Poldarków oczekuje powrotu Rossa z armii Wellingtona walczącej w Portugalii. Kiedy Jeremy ratuje przybysza z morza, ich uporządkowane życie ogarnia chaos. Przybycie Stephena Carringtona odmieni życie Poldarków. Zwłaszcza dla Clowence i Jeremy’ego, dorosłych już dzieci Rossa i Demelzy, wydarzenie to stanie się kluczem do nowego świata – pełnego miłości, ale i niebezpieczeństw.

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Iwona /2018-04-19

  Kolejny powrót do dziewiętnastowiecznej już Kornwalii uważam za udany. Witamy się z bohaterami po dziesięciu latach. Pierwsze rozdziały jednak przenoszą nas razem z Rosem do Portugalii, gdzie po raz kolejny walczy w wojnie. Tym razem jest przeciwko armii francuskiej pod wodzą Napoleona. Spotyka się z Geoffreyem Charlesem, synem Elżbiety. W przeddzień bitwy.
  Ta część to bogate szkice o dzieciach Rosa i Demelzy - Clowance i Jeremym. Z radością możemy stwierdzić, że wychowali urocze dzieci. Uwielbiam ich ciepłe i przyjazne relacje. Jak zawsze są trudności w miłości. Nikt nie może pokochać odpowiednich osób. Jeremy jak dla mnie jest najciekawszą postacią. Opis jego fascynacji nowymi technologiami bardzo mi się podoba.
  Graham wprowadza nowa osobę - Stephena Carringtona, znanego jako przybysza z morza. Ale jak dla mnie to "wkurzający i marudny" osobnik wkradający się do rodziny Poldarków. Jak dla mnie może wrócić do morza ;)
  Nie zawiodą nas jak zwykle opisy Kornwalii, gdzie sami jesteśmy poczuć wiatr unoszący nasze ubrania i włosy.
  Wiele fabuł będzie rozwinięte dopiero w kolejnej części, także
  pozostaje nam niecierpliwie czekać :)
  A "Przybysza z morza" polecam :)

1 - 1 z 1 opinii