Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Emerycka Szajka idzie na całość! – ebook

Catharina Ingelman-Sundberg  

18.01.2017

polski

Sonia Draga

978-83-8110-028-1

Ocena: 4 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Emerycka Szajka idzie na całość! - ebook

30,00 zł
?

Opis

Catharina Ingelman-Sundberg szturmem zdobyła świat swoimi książkami o Emeryckiej Szajce: Seniorzy w natarciu i Pożyczanie jest srebrem, a rabowanie złotem. To już trzecia książka o uwielbianych przez czytelników emerytach, którzy uciekli z domu opieki.
Nic nie jest w stanie powstrzymać Emeryckiej Szajki. Zdeterminowani, chcąc poprawić jakość życia starszych i ubogich osób, ruszają do akcji. Przy pomocy śmieciarki i kilku świnek skarbonek dokonują spektakularnego napadu na bank. Niedługo potem otwierają restaurację z szybkimi randkami i potańcówkami dla seniorów. Jednak Märtha i jej przyjaciele mierzą o wiele wyżej. Chcą pomagać wszystkim tym, którzy ledwo wiążą koniec z końcem - i polować na prawdziwych przestępców wśród oszustów podatkowych i inwestorów wysokiego ryzyka. W pogoni za fortuną wiodą ryzykowne życie pośród szczwanych miliarderów i mafii we francuskim Saint-Tropez …
„Ciepła, pełna humoru, zwariowana komedia kryminalna” Independent, Wielka Brytania
„Wesoła i wyrazista komedia kryminalna, pełna ludzkiego ciepła”
(fragment uzasadnienia jury po przyznaniu Seniorom w natarciu PREMIO ROMA).
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:4
  Maja/2019-02-07

  Kolejny tom przygód staruszków przyprawił mnie o spazmy śmiechu. Tym razem staruszkowie lądują pod palemką na południu Francji, ale i tam nie pozostają bezczynni. Kradzione jachty, kolejne przekręty i kradzieże na wielką skalę - wszystko w imię pomocy innym.

 • Ocena:4
  Efemeryda/2018-05-21

  Żal, że to jak na razie ostatnie spotkanie z Hobbistycznie Ambitnymi Bandycko Emerytami. Ciepła, pełna humoru, ale i nostalgii książeczka. I patrzcież jak to się losy ludzkie plotą. Wracają niekoniecznie pozytywne postacie z poprzednich tomów i też odnajdują swoje miejsce. Dodatkowo powiastka ma walor edukacyjny. Autorka przemyciła zasadę solidaryzmu społecznego, którą całkiem nieźle wydaje się rozumieć Marta. Zakończenie pozytywne, ale nie słodkie i otwarte co pozostawia mnie z nadzieją, że Emeryci będą jednak nadal poprawiać nieudolny system socjalny, co mi dostarczy z kolei czystej rozrywki.

1 - 2 z 2 opinii