Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Fjällbacka 3: Kamieniarz – ebook

Bestseller

Camilla Läckberg  

13.07.2016

polski

536

Czarna Owca

9788380154810

Ocena: 5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Fjällbacka 3: Kamieniarz - ebook

24,99 zł
?

Opis

Jest październikowy poranek. Rybak Frans Bengtsson wypłynął łódką, aby opróżnić więcierze, które zastawił na homary. Przy ostatnim coś się mocno zacina. Frans przeczuwa, że nie będzie to zwykły połów, i nie myli się ─ w siatce więcierza tkwi ciało dziewczynki. Patrik Hedström i jego koledzy z komisariatu policji w Tanumshede mają do rozwikłania kolejną skomplikowaną zagadkę. Podczas sekcji zwłok w płucach dziecka wykryto słodką wodę i ślady mydła. Ktoś utopił małą w wannie i wrzucił zwłoki do morza. Kto i dlaczego zamordował dziecko? Odpowiedzi należy szukać w odległej przeszłości...

Saga kryminalna Camilli Läckberg osiągnęła światowy sukces czytelniczy. To nie tylko mroczne thrillery, ale również doskonałe powieści obyczajowe, znakomicie oddające klimat współczesnej szwedzkiej prowincji. Od lat zajmują czołowe miejsca na europejskich listach bestsellerów. Książki Läckberg przetłumaczono na ponad 35 języków. Jesienią 2011 roku rozpoczęły się zdjęcia do międzynarodowej produkcji filmowej „Morderstwa we Fjällbace”, osnutej na kanwie jej powieści.

Camilla Läckberg, jedna z najciekawszych szwedzkich pisarek, uznawana za mistrzynię skandynawskiego kryminału. Jest także autorką książeczki dla dzieci i dwóch książek kulinarnych.

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  Monika/2019-04-23

  Równie dobra jak poprzednie dwie części. Fjallbacka i życie jej mieszkańców wciągają coraz bardziej. Wątek kryminalny bardzo dobry!

 • Ocena:5
  Ewa W/2019-04-03

  Książka napisana lekkim językiem, prosta fabuła, kryminalna połączona z perypetiami rodzinnymi. Czyta sie łatwo i przyjemnie. Polecam na niepogodę i samotne wieczory:)

1 - 2 z 2 opinii