Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Grzech zaniechania – ebook

Małgorzata Rogala  

15.02.2018

polski

344

Czwarta Strona

9788379768233

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Grzech zaniechania - ebook

29,90 zł
?

Opis

Jesteś chory na to, w co uwierzysz.

Pracownica ośrodka terapeutycznego znajduje leżące na posadzce, zakrwawione zwłoki swojej szefowej – psychiatry Antoniny Brzozowskiej. Na miejsce zbrodni wezwani zostają starsza aspirant Agata Górska i komisarz Sławek Tomczyk. Sprawa z pozoru prosta komplikuje się wraz z przeglądaniem kolejnych akt pacjentów Brzozowskiej. Rozszerza się krąg podejrzanych i trudno jest policjantom znaleźć punkt zaczepienia.

Dochodzenie dodatkowo utrudnia fakt, że Michała Stępnia, byłego partnera Agaty, zamordowano. Policjantka zostaje uwikłana w grę, której reguł nie zna i w której nie obowiązują żadne zasady fair play.

Czy parze śledczych uda się wyjść z kryminalnych porachunków bez szwanku? Czy zdołają złapać mordercę, nim dla wszystkich będzie za późno?

Mistrzyni kryminału psychologicznego powraca!

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Halina Grice/2018-03-22

  To się porobiło u naszej Agaty :) Całe szczęście, że Sławek, partner w pracy, partner w życiu, jak zwykle staje na wysokości zadania.
  Bardzo lubię takie lekkie kryminały, gdzie krew nie leje się litrami, gdzie nie wzdragam się z obrzydzenia, gdzie co krok to trup. Może i wątek kryminalny nie jest zbyt wyrafinowany ale Pani Rogala nadrabia to, zawsze poruszając w swoich książkach jakiś ważny wątek społeczny. Tak było i tym razem, i to podoba mi się bardzo.
  Jako lekką lekturę, oderwanie od krwawych kryminałów, polecam bardzo.

1 - 1 z 1 opinii