Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Jonka, Jonek i Kleks – ebook

TANIEJ 5 %

Zbigniew Dmitroca  

09.10.2019

polski

32

Saga Egmont

9788328123557

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Jonka i Jonek to dwójka wesołych przyjaciół, którzy za sprawą Kleksa i  wyobraźni odbywają magiczne podróże. W tym komiksowym świecie wszystko jest możliwe. Niebieski Kleks pije atrament i za każdym razem wprowadza dzieci do innego, baśniowego świata. To rzeczywistość, w której króluje zabawa oraz przygoda!

 

Tym razem cała trójka przenosi się do Kleksandii i rusza na pomoc jej mieszkańcom. Na miejscu muszą się zmierzyć z… No właśnie! Co im grozi? I przed kim muszą ocalić kleksową krainę?

 

Poznaj odpowiedź razem ze swoim dzieckiem, w przyjemny sposób wspierając jego naukę czytania. Seria „Czytam sobie. Poziom 1” została stworzona z myślą o najmłodszych czytelnikach. Proste, wciągające historie, wyraźne i duże literki, wprowadzą Twojego malucha w świat niesamowitych wydarzeń i zachęcą do samodzielnego czytania.

 

Jonka, Jonek i Kleks” to klasyka komiksów dla młodzieży, którą pisarz i poeta Zbigniew Dmitrocy udostępnił najmłodszym w serii „Czytam sobie”. To trzypoziomowy program edukacyjny, popularyzujący naukę pisania wśród dzieci w wieku od 5 lat.  Od słowa do słowa zaprasza je do samodzielnej lektury.

Jonka, Jonek i Kleks - ebook

4,74 zł 4,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!