Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kultura firmy – ebook

TANIEJ 5 %

ERIC G. FLAMHOLTZ  

21.08.2018

polski

253

ICAN Institute

978-83-63662-85-1

 • EPUB
 • MOBI

Opis

CZY ZNASZ TAJEMNICZY I NIEWIDZIALNY SKŁADNIK SUKCESU FIRMY?

Jak Walmart  z małej firmy w Arkansas stał się jednym z największych detalistów na świecie? Jak Starbucks zwiększył przychody ze sprzedaży ze 122 milionów dolarów do ponad 12 miliardów dolarów? Jak Google odebrało potężnemu koncernowi pozycję lidera w przestrzeni internetowej? Za sukcesami tych firm stoi unikalna kultura organizacyjna. Ty też możesz dzięki niej wynieść na wyżyny swoją organizację – i to niezależnie od jej wielkości!

Choć coraz częściej mówi się o strategicznym znaczeniu kultury organizacyjnej, zbyt często jej definicja jest nieuchwytna. Dzięki długoletnim badaniom Flamholtz i Randle opisali to, co dotychczas było intuicyjne – zidentyfikowali i wyjaśnili pięć kluczowych wymiarów kultury organizacyjnej. Są to: 

 1. Orientacja na klienta
 2. Orientacja na ludzi
 3. Orientacja procesu
 4. Silne standardy wydajności i odpowiedzialności
 5. Innowacja i otwartość na zmiany

Zrozumienie pojęcia to jednak za mało! Aby zbudować imperium, musisz również wiedzieć, jak powyższymi wymiarami zarządzać. Jest to ważne nie tylko w dużych firmach, ale również w tych mniejszych oraz średnich, które mają aspiracje i chcą się nieustannie rozwijać. Autorzy przedstawili zbiór sprawdzonych praktyk, dzięki którym:

 • Poznasz sprawdzone rozwiązania z całego świata, które uzmysłowią Ci, w jaki sposób możesz wykorzystać kulturę jako ostateczne źródło trwałej przewagi konkurencyjnej.
 • Dowiesz się, jak możesz skutecznie budować pozytywny wizerunek firmy w oczach klientów i pracowników – zarówno obecnych, jak i tych przyszłych.
 • Przekonasz się, że dobre zarządzanie kulturą organizacyjną przynosi wymierne korzyści w postaci pieniędzy – tak jak dzieje się to już w znanych i mniej znanych przedsiębiorstwach (od korporacji po małe rodzinne firmy!).
 • Poznasz narzędzia do mierzenia kultury, dzięki czemu zweryfikujesz jaki jest Twój punkt wyjścia i sprecyzujesz konkretne cele do zrealizowania.Zastosujesz sześcioetapowy model zarządzania kulturą organizacyjną jako nieustającym procesem, by z sukcesem budować wyróżniającą się markę firmy.

SIĘGNIJ PO WSKAZÓWKI AUTORÓW I STWÓRZ SWOJĄ NOWĄ, KONKURENCYJNĄ BROŃ!

Kultura firmy - ebook

84,55 zł 89,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!