Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Mapa dni – ebook

TANIEJ 5 %

Ransom Riggs  

18.09.2019

polski

460

Media Rodzina

9788380086906

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Czwarty tom serii o osobliwych dzieciach pani Peregrine. Wprowadza czytelnika do świata osobliwców, pełnego niezwykłych postaci i przerażających potworów. Rdzeń książek stanowią niezwykłe fotografie, od których trudno oderwać wzrok, choć sprawiają, że ciarki chodzą po plecach i zasnąć jakoś trudniej. W 2016 roku powstał film Tima Burtona stanowiący ekranizację cyklu.

Bohaterowie, znani z kart poprzednich tomów oraz z filmu, ponownie przeżywają wiele niebezpiecznych przygód, walcząc z potworami i zjawami – tym razem we współczesnej Ameryce. Uporawszy się z zagrożeniem, które zawisło nad osobliwym światem, Jacob Portman wraca na Florydę. Towarzyszą mu pani Peregrine, Emma i osobliwi przyjaciele. Choć robią, co mogą, by się nie wyróżniać, wizyty na plaży i lekcje zwyczajności kończą się wraz z odkryciem podziemnego schronu, który niegdyś należał do dziadka Jacoba. Teraz gra toczy o najwyższą stawkę. Przed osobliwymi dziećmi pani Peregrine otwiera się nowa karta historii, pełnej cudów i niebezpieczeństw, ilustrowana niespotykanymi zdjęciami z minionych epok, tym razem również kolorowymi.

Mapa dni - ebook

34,20 zł 36,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Halina Grice/2019-10-13

  Nie spodziewałam się kolejnych przygód osobliwych dzieci, myślałam, że na części trzeciej miało się zakończyć. Jakież było moje zdziwienie i radość, gdy okazało się, że powstają kolejne części. Cieszyłam się ale i obawiałam się jednocześnie, nie chciałam się zawieść. Okazało się jednak, że jestem trochę mało krytyczna jeśli chodzi o tę serię. Pomimo pewnych niedociągięć, pomimo że nie wszystko mi się podobało, to i tak czytałam z zainteresowaniem i oceniam wysoko. Proszę mnie nie winić, to sentyment.
  Jacob dalej niepokorny, nie lubi podporządkowywać się poleceniom, wyrusza w swoją własną misję, wciągając w nią przyjaciół, narażając ich na niebezpieczeństwa, ledwie uchodzą z życiem. Przemierzają Amerykę, podążają śladami Abe'a, dziadka Jacoba, dla którego ten był niedoścignionym wzorem. Jacob zrobi wszystko, aby być podobnym do dziadka. Niestety na razie nie mierzy sił na zamiary, szybciej działa niż myśli, brakuje mu zdrowego rozsądku. Często działał mi na nerwy ale i tak go kocham, jak kocha się swoje własne, czasem niepoprawne dziecko!
  Zakończenie pozostawiło mnie w oczekiwaniu na kolejny tom. Będę więc czekać...

1 - 1 z 1 opinii