Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Nell, tom 1 – ebook

Anna Rybkowska  

14.02.2014

polski

261

RW 2010

978-83-7949-079-0

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Nell, tom 1 - ebook

12,90 zł
?

Opis

Z przyjemnością przedstawiamy NELL, niezwykłą powieść Anny Rybkowskiej – w nowej, odświeżonej e-wersji.

Patronat nad powieścią objęły portale:

Duże Ka, Imperium Kobiet, Książka zamiast Kwiatka, Papierowe myśli, Sztukater.

Natalia to przykładna żona i matka, która spełnia się, dbając o dom i rodzinę. Nie ma pojęcia, że czegoś jej brakuje, że za czymś tęskni. Nie musi lękać się swoich marzeń, bo... ich nie ma. Czy raczej zepchnęła je głęboko do podświadomości. Odzywają się, gdy przypadkiem nawiązuje internetową, a potem telefoniczną znajomość z Wiliamem Barlowem, angielskim muzykiem rockowym, idolem swojej własnej córki. Will jest mężczyzną utalentowanym, pewnym siebie, aroganckim, nieobliczalnym i fascynującym. Nie pisze mu o sobie prawdy, nie przyznaje się do wieku i czwórki dzieci... A gdy dostaje zaproszenie na koncert w Londynie – postanawia pojechać.

I zostawia za sobą swojski Poznań, kochane, choć czasem męczące dzieci, męża, człowieka dobry i uczciwego, któremu nie ma nic do zarzucenia, prócz tego, że jest do bólu przewidywalny. Zostawia znajomy, bezpieczny świat, porzuca studzącą emocje rutynę i podąża ku nieznanemu, leci jak ćma do ognia...

On nazywa ją Nell. I jak nikt inny budzi w niej coś, czego się nie spodziewała, czego nie chciała, czego się lęka i o czym nie może przestać myśleć.

Czy będzie umiała się temu oprzeć? Dla dobra rodziny. Dla spokoju własnej duszy...

A co z rozbudzonym ciałem?

Bajkowa historia, która staje się dramatem. Obyczaj, który przeistacza się w zmysłowy thriller o opętaniu. Opowieść o miłości, odpowiedzialności, pożądaniu, które niszczy, ale właśnie dzięki niemu życie nabiera barw, smaku, zapachu.

Natalia czy Nell? Który ze światów wybierze...?

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Jacek Walczyński/2014-09-17

    To taka historia polskiego Kopciuszka, spełnionej i realistycznej kobiety, której równia życia zaczyna się już przechylać w drugą stronę. Natalia minęła czterdziestkę, ma czwórkę dzieci i bardzo dobrą sytuację ekonomiczną, skoro wychowując czwórkę dzieci nie musi pracować. I jej historia jest też jak z Kopciuszka rodem. Wzorowa matka i idealna żona przemienia się w księżniczkę, dla której ekstrawagancki angielski muzyk rockowy gotów jest nie tyle zrobić wszystko, co robi wszystko by ją zdobyć (łącznie z doraźnym bzykaniem pokojówek, a jego matka wiedząc o zauroczeniu syna dojrzałą kobieta która jest matką i mężatką, nie może zrozumieć, że nie są kochankami, gdyż to znacznie ulżyłoby doli syna, który nawet odwołuje koncerty by być z Nell, jak nazywa Natalię. Natalia pozostaje nieugięta i wraca do Polski z przeświadczeniem dobrze spełnionego obowiązku wobec dzieci, którym przywozi ciekawe prezenty i męża z którym niemal zaraz idzie spełnić swój obowiązek. Rodzinka jest świetna i ich zachowania, często przyćmiewają wiodący temat powieści. Niespodziewanie Natalia odkrywa, ze po powróćcie do Polski, znacznie więcej jej brakuje niż w Anglii ,mogło być fascynacją. A zakończenie jest już całkiem bajkowe, aż nierealne. Na szczęście to tylko koniec tomu I.
    Poza niektórymi przydługimi kwestiami, powieść ogólnie dobrze się czyta i dlatego polecam!

1 - 1 z 1 opinii