Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Operacja Seegrund – ebook

Volker Klüpfel   Michael Kobr  

14.03.2012

polski

372

BC Edukacja

978-83-7802-144-5

Ocena: 4.2 (5 oceniających) Oceń produkt

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Operacja Seegrund - ebook

23,89 zł
?

Opis

Nad jeziorem Alat koło Füssen komisarz Kluftinger dokonuje przerażającego odkrycia – na brzegu w ogromnej czerwonej kałuży leży martwy nurek. To, co początkowo wydaje się komisarzowi krwią, okazuje się rzadką substancją organiczną pochodzącą z jeziora. Kluftinger, który ku swemu niezadowoleniu podczas dochodzenia otrzymuje dość osobliwe kobiece wsparcie, długo błądzi w ciemnościach. Klucz do rozwiązania zagadki leży na dnie tajemniczego jeziora... Książka nawiązuje do niewyjaśnionego dotąd, tajemniczego epizodu z historii hitlerowskich Niemiec.

Operacja Seegrund natychmiast trafiła na listę niemieckich bestsellerów i utrzymała się tam przez 10 miesięcy. Doczekała się w Niemczech kilkunastu wydań. Za książkę Operacja Seegrund autorzy otrzymali MIMI – nagrodę publiczności przyznawaną przez Stowarzyszenie Księgarzy Niemieckich za najlepszy kryminał.

Do tej pory autorzy napisali już 6 książek o komisarzu Kluftingerze. Seria sprzedała się już w ponad 2,5-milionowym nakładzie. Nakładem wydawnictwa Akcent ukazały się także Szczodre Gody.

 

Postać komisarza Kluftingera jest nie mniej fascynująca od Herkulesa Poirota, a o wiele bardziej od niego ludzka i zabawna.
Jakub Demiańczuk, „Dziennik Gazeta Prawna”

Volker Klüpfel i Michael Kobr są najlepszym pisarskim duetem w Niemczech.
„Der Spiegel”


Wydanie dostępne w nowej wersji formatu MOBI.

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.2 (5 oceniających)


Aby dodać opinię o produkcie musisz być zalogowany na swoje konto Klubu Nexto.
Zaloguj się / zarejestruj się za darmo.