Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Podstawowe czynności medyczne i pielęgnacyjne – ebook

red. Krystyna Klimaszewska   red. Anna Baranowska   red. Elżbieta Krajewska-Kułak  

19.12.2017

polski

Wydawnictwo Lekarskie PZWL

978-83-200-5392-0

  • EPUB
  • MOBI

Podstawowe czynności medyczne i pielęgnacyjne - ebook

87,00 zł
?

Opis

Podręcznik „Podstawowe czynności medyczne i pielęgnacyjne” prezentuje aktualną wiedzę medyczną z zakresu opieki nad pacjentem. Uwzględniono w nim zasady i techniki wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych, diagnostycznych i leczniczych na różnych oddziałach szpitalnych.

Książka napisana jest w sposób przystępny, zawiera zabiegi i procedury wykonywania zadań opiekuńczych poparte zdjęciami najtrudniejszych elementów danej czynności, co ułatwi przyswojenie materiału.

Publikacja adresowana jest do studentów pielęgniarstwa, położnictwa, ratownictwa medycznego i fizjoterapii. Będzie również przydatna dla pielęgniarek oraz innych pracowników medycznych uzupełniających wiedzę i umiejętności w ramach kształcenia podyplomowego.

Z Przedmowy:

W odczuciu autorów podręcznik powinien przyczynić się do wzbogacenia zarówno studentów, jak i pracowników ochrony zdrowia o treści pozwalające im nabyć nowe umiejętności i wiedzę – pogłębić i udoskonalić te już posiadane oraz pomóc wykształcić wyobrażenie o tym, że tylko przestrzeganie praw pacjenta, poszanowanie jego godności i niezależności oraz dbałość o zapewnienie mu komfortu bio-psycho-społecznego są gwarancją prawidłowo przebiegającego procesu leczenia i pielęgnacji, a także naczelnym celem działań zespołu terapeutycznego. Jak bowiem twierdził Vernon Howard: „Zawsze idź przez życie tak, jakbyś miał coś nowego do nauczenia się, a tak się stanie”.

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!