Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Pójdę twoim śladem – ebook

Bestseller

Ryszard Ćwirlej  

16.01.2019

polski

488

Czwarta Strona

9-788-379-761-302

Ocena: 4.5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Pójdę twoim śladem - ebook

31,90 zł
?

Opis

Nagroda Wielkiego Kalibru i Nagroda Czytelników Wielkiego Kalibru 2018!

Wiosna roku 1919. Porucznik Antoni Fischer, weteran armii pruskiej i uczestnik powstania wielkopolskiego, wraca do Poznania. Oddelegowany z frontu powstańczego ma zająć się organizacją i tworzeniem w mieście polskiej policji. Już w kilka godzin po przyjeździe do miasta Fischer staje przed pierwszym w swojej karierze wyzwaniem śledczym. 

W budynku dawnej Królewskiej Akademii Niemieckiej, w którym właśnie powstaje Uniwersytet  Poznański, pracownicy natrafiają na powieszone zwłoki nocnego stróża. Wszystko wskazuje na samobójstwo – twierdzi wezwany na miejsce lekarz, więc sprawa powinna zostać czym prędzej zamknięta. Jednak Fischera coś niepokoi. Postanawia przyjrzeć się sprawie dokładniej. Szybko okazuje się, że młody policjant, bez śledczego doświadczenia, musi rozwiązać zagadkę, z którą nie poradziłoby sobie wielu jego starszych kolegów.

Pójdę twoim śladem to czwarta część niezwykle popularnego i nagradzanego cyklu kryminałów, której bohaterem jest komisarz Antoni Fischer. Tym razem Ryszard Ćwirlej odsłania przed czytelnikami tajemnicę pierwszego śledztwa prowadzonego przez poznańskiego policjanta. 

KRYMINAŁ RETRO NAJWYŻSZEJ KLASY!

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:4
  Monika/2019-01-29

  Kolejna ciekawa odsłona przygód Komisarza Fischera. Ogromny plus za piękny międzywojenny Poznań i ciekawą zagadkę kryminalną. Polecam!

 • Ocena:5
  Tadeusz Nawrocki/2019-01-25

  Jak zawsze najwyższy poziom, sprawdzony autor i jego bohaterowie....Gorąco polecam!

1 - 2 z 2 opinii