Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Przeciw Bogom. Niezwykłe dzieje ryzyka – ebook

Bestseller

Peter L. Bernstein  

17.01.2013

polski

490

Kurhaus Publishing

978-83-63993-99-3

Ocena: 5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • PDF
 • MOBI

Przeciw Bogom. Niezwykłe dzieje ryzyka - ebook

29,90 zł
?

Opis

Przeciw Bogom to zapis niezwykłej przygody intelektualnej, która zaprowadziła ludzkość od przesądów i zabobonów, wróżek i jasnowidzów do skomplikowanych narzędzi zarządzania ryzykiem. To niezwykły esej, który pokazuje rolę ryzyka w ewolucji społeczeństw, bogata i fascynująca opowieść o greckich myślicielach, arabskich matematykach, żeglarzach, naukowcach, hazardzistach i filozofach, światowej sławy umysłach i pasjonatach - amatorach.

Ryzyko jest dziś nieodłącznym elementem życia. Kiedy inwestorzy kupują akcje, chirurdzy operują, inżynierowie projektują mosty, przedsiębiorcy zakładają nowe firmy, astronauci penetrują Kosmos, a politycy kandydują w wyborach, codziennie podejmują ryzyko. Przeciw Bogom to historia prawdziwa i aktualna, którą czyta się jak dobrą powieść.

Przeciw Bogom to jedna z najsłynniejszych pozycji literatury biznesowej z listy bestsellerów „Business Week” i „New York Times Business” i druga książka wydana w serii Biznes Horyzonty, przygotowanej przez wydawnictwo Kurhaus Publishing.

Wydanie dostępne w nowej wersji formatu MOBI.

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  Jerzy Kozakiewicz/2013-10-20

  Super książka. Powinien ją przeczytać każdy kto umie czytać.

 • Ocena:5
  Krzysztof Siemieński/2013-07-17

  Jest ryzyko - jest zabawa! I o tym też ta książka traktuje, o ryzyku właśnie. Dzieje zmagań ludzi, którzy ryzykując, powodowali, że świat szedł do przodu.

1 - 2 z 2 opinii