Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Spowiedź Hitlera. Szczera rozmowa z Żydem – ebook

Christopher Macht  

01.04.2016

polski

250

Bellona

9788311142336

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Spowiedź Hitlera. Szczera rozmowa z Żydem - ebook

27,50 zł
?

Opis

Kwiecień, 1945 rok. Do siedziby Adolfa Hitlera na specjalne wezwanie wodza zostaje sprowadzony "Szlachetny Żyd", Eduard Bloch. Ten sam, który przez wiele lat leczył matkę kanclerza Trzeciej Rzeszy, za co Hitler był mu szalenie wdzięczny. Führer oznajmia mu, że ten dostąpi niebywałego zaszczytu spisania z nim ostatniej rozmowy. Wszystko dzieje się kilka dni przed śmiercią Hitlera.

Tak mocna książka nie została opublikowana od lat! Po raz pierwszy na świecie ukazuje się wywiad, którego Adolf Hitler udzielił przed swoją śmiercią "Szlachetnemu Żydowi". Kanclerz Trzeciej Rzeszy, jeden z największych zbrodniarzy na świecie tłumaczy się z tego dlaczego nienawidził Żydów, opowiada o ciemnych stronach dzieciństwa, o tym jak upił się do nieprzytomności, o swoim życiu erotycznym i o najszczęśliwszym dniu w życiu. Mocna, a zarazem szczera rozmowa, która wciąga już od pierwszych stron.

Dzięki tej spowiedzi będziemy mogli bliżej poznać wodza Trzeciej Rzeszy, który zmienił bieg historii na wiele lat.

Wszystko zaczęło się od prostej historii. Christopher Macht, Niemiec z polskimi korzeniami odnalazł zapiski rozmów przeprowadzonych przez wieloletniego lekarza matki Adolfa Hitlera -Eduarda Blocha. Jeżeli chcecie poznać z bliska największego zbrodniarza wojennego, stanąć z nim twarzą w twarz, poczuć na sobie jego wzrok -ta książka jest właśnie dla Was!

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Jerzy Stanczyk/2017-01-09

    Nie da się zaakceptować sposobu myślenia Hitlera , tym niemniej warto przeczytać. Momentami miałem wątpliwości czy zapiski są autentyczne. Książka unaocznia jak nazistowska propaganda potrafiła wyzwolić tak okrutne zachowania większości narodu niemieckiego. Straszne!.

1 - 1 z 1 opinii