Wpisz kod aktywacyjny
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Szewcy – ebook

Stanisław Ignacy Witkiewicz  

01.03.2008

polski

NetPress Digital Sp. z o.o.

978-83-284-4557-4

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB

Szewcy - ebook

1,99 zł
?

Opis

Szewcy” są ostatnią zachowaną w całości sztuką Witkacego, jej pisanie rozpoczął w 1927 roku, zakończył zaś po siedmiu latach w 1934 r. Pisarz żadnemu utworowi nie poświęcił tak dużo uwago (poza dziełem filozoficznym „Pojęcia i twierdzenia implikowane przez pojęcie Istnienia”), być może powodem zaistniałej sytuacji jest fakt, iż pisał ją po pierwsze po okresie dłuższej przerwy w tworzeniu, a po drugie po okresie rozczarowania teatrem, który najpierw źle, a potem wcale nie wystawiał jego sztuk.
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Krzysztof Siemieński/2013-09-03

    Szewców trzeba znać - po prostu! Witkacy zasłynął głównie jako malarz i ekscentryk, ale był także uzdolnionym bardzo literatem. Lubię jego powieści, ale ta sztuka też jest świetna.

1 - 1 z 1 opinii

100% gwarancji satysfakcjiMożesz absolutnie bez żadnego ryzyka kupić wybrany produkt z naszej oferty. Chcemy przekonać Cię, że cyfrowe publikacje to przyszłość. Jesteśmy pewni, że ta forma publikacji przypadnie Ci do gustu, dlatego też dajemy 100% gwarancję. Dzięki temu możesz mieć pewność, że albo będziesz zadowolony z naszych produktów... albo zwrócimy Ci pieniądze.