Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Terapia zajęciowa w dysfunkcjach narządu ruchu – ebook

TANIEJ 5 %

red. Aneta Bac  

14.10.2018

polski

Wydawnictwo Lekarskie PZWL

978-83-200-5503-0

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Kolejna publikacja w serii „Terapia Zajęciowa”, która kompleksowo przedstawia teoretyczne i praktyczne aspekty pracy terapeuty zajęciowego z pacjentem z dysfunkcją narządu ruchu.  Pokazuje możliwości i sposoby pracy m.in. z pacjentem ortopedycznym, urazowym, neurologicznym i reumatologicznym. Zawiera krótką charakterystykę wybranych schorzeń narządu ruchu oraz opis wybranych objawów towarzyszących schorzeniom, mających znaczący wpływ na obniżanie funkcjonalności pacjentów. Omawia sposoby przemieszczania się chorych z dysfunkcjami narządu ruchu z uwzględnieniem podstawowej wiedzy z zakresu protetyki i ortotyki. Przedstawia studia przypadków -  ilustrujące postępowanie terapeuty zajęciowego oraz zastosowanych przez niego rozwiązań terapeutycznych.
Treści zawarte w podręczniku są zgodne ze standardami szkolenia i pracy terapeuty zajęciowego w krajach Unii Europejskiej.
Publikację polecamy wszystkich osobom kształcącym się w zawodzie terapeuty zajęciowego oraz fizjoterapeuty. Będzie pomocna w pracy terapeutów zajęciowych, fizjoterapeutów oraz  rehabilitantów jako źródło dodatkowej wiedzy.

Terapia zajęciowa w dysfunkcjach narządu ruchu - ebook

59,85 zł 63,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!