Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Virion 2. Obława – ebook

Bestseller

Andrzej Ziemiański  

19.09.2018

polski

512

Fabryka Słów

9788379643561

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Virion 2. Obława - ebook

31,92 zł
?

Opis

Gdzieś na krańcu imperium Virion znajduje osadę zamieszkałą przez wyrzutków, łotrów i uciekinierów takich samych, jak on.

W miejscu, gdzie nikt nikogo nie pyta o przeszłość mógłby znaleźć cichy kąt dla siebie i swojej niezwykłej żony. Chociaż na chwilę, zanim podejmie decyzję, gdzie ruszać dalej. Widmo wielkiej obławy zmusza go jednak do pośpiechu i uświadamia, że tak naprawdę...nie ma już gdzie uciekać. Poza granicami imperium ma do wyboru przeprawę przez szalejące morze, bezlitosną pustynię albo pogrążone w wojnie Królestwa, gdzie luańczyków witają naostrzonym palem. Może też usiąść na progu swojej chaty i modlić się, aby naganiacze z obławy go nie zauważyli. I byłoby to wyjście tak samo dobre, jak wszystkie inne, które Virion ma do wyboru, gdyby nie jeden mały szczegół. Za sprawą prefekt Taidy jego śladem rusza nie kolejny oddział zbrojnych, ale wyjątkowo zdolna czarownica.

Ambitna, zawzięta i wyspecjalizowana w znajdowaniu ludzi. Oraz wredna na tyle, że za odpowiednią opłatą zadba o to, by znaleziony trafił w ręce zleceniodawcy żywy.

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Romuald Pala/2018-09-28

    Doskonała kontynuacja pierwszej części. Virion zaszywa się w głuszy dzikiego pogranicza ale imperium o nim nie zapomina. Szykuje się kolejna wielka oblawa która ma pod pretekstem wylapania zbieglych niewolników złapać Viriona

1 - 1 z 1 opinii