Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Wieża milczenia – ebook

Bestseller

Remigiusz Mróz  

23.07.2013

polski

368

E-bookowo

978-83-7855-069-3

Ocena: 4.5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • PDF
 • EPUB
 • MOBI

Wieża milczenia - ebook

18,45 zł
?

Opis

Sensacyjny debiut! Polski kryminał w amerykańskim stylu!

Młoda kobieta ginie na osnutych mrokiem ulicach Lansing w stanie Michigan. Zabójca nie pozostawia po sobie żadnych śladów. Detektyw Evelyn Thomsen oraz Scott Winton, osobliwy wykładowca wyrzucony z Yale, prowadzą równoległe śledztwa, które nie prowadzą do ustalenia motywu. Seryjny morderca odbiera życie kolejnym osobom, dobierając ofiary wedle jedynie sobie znanego klucza i wykorzystując cały arsenał narzędzi. Nikt nie może trafić na jego trop. Kiedy cały kraj ogarnia panika, Scott Winton odkrywa poszlakę, która prowadzi na drugi koniec świata i pozwala powiązać ze sobą wszystkie morderstwa.

Co łączy tajemnicze, pozornie niezwiązane ze sobą morderstwa, zamach na polityka, fanatycznych wyznawców zagadkowej religii śmierć w rodzinie wpływowego i bogatego przedsiębiorcy?

Wyrzucony z pracy wykładowca uniwersytecki Scott Winton postanawia wyjaśnić zagadkowe morderstwo swojej ukochanej, która zginęła, wracając w nocy do domu.  Niedługo potem dochodzi do kolejnych zabójstw oraz zamachu na życie znanego polityka. Pozornie tych spraw nic nie łączy, jednak z czasem okazuje się, że istnieją między nimi powiązania, chociaż niezwykle trudne do udowodnienia. Drobiazgowe i skomplikowane śledztwo, w którym biorą udział policjanci, Scott  Winton i agenci FBI, nabiera zawrotnego tempa, gdy akcja przenosi się ze Stanów Zjednoczonych do Singapuru.

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:4
  Janusz Bilicki/2018-10-13

  Owszem, wciągająca opowieść. Niestety mam wrażenie, że przy dużej ilości książek tego autora zaczyna cierpieć ich jakość. Jestem nieco zawiedzony. Janusz

 • Ocena:5
  Sylwia Maciuk/2018-10-13

  Jak zwykle niezawodny Mróz. Doskonały kryminał. Trzyma w napięciu, trudno oderwać się od książki. Zdecydowanie polecam.

1 - 2 z 2 opinii