Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Więzienny prawnik – ebook

TANIEJ 5 %

John Grisham  

24.04.2013

polski

387

Wydawnictwo Albatros

978-83-7885-069-4

Ocena: 4.7 (3 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Historia Stanów Zjednoczonych notuje tylko cztery przypadki zabójstwa sędziego federalnego w okresie pełnienia tej funkcji. Podwójne morderstwo, którego ofiarami padają sędzia Raymond Fawcett i jego osobista sekretarka, właśnie powiększyło tę statystykę. W domku letniskowym nad jeziorem, obok pustego sejfu, agenci FBI odnajdują dwa ciała z kulami w głowach. Śledztwo utyka w martwym punkcie.

Malcolm Bannister, czarnoskóry prawnik odsiadujący w zakładzie karnym o złagodzonym rygorze wyrok dziesięciu lat za przestępstwo, w które został nieświadomie wplątany, wyczerpał już wszelkie możliwości apelacji. Zabija czas, pomagając współwięźniom w potyczkach z wymiarem sprawiedliwości, w przygotowywaniu testamentów i wniosków rozwodowych. Marzy o opuszczeniu murów więziennych i spotkaniu z jedenastoletnim synem, którego nie widział od pięciu lat. Szansa nadchodzi jak grom z jasnego nieba. Malcolm wie, kim jest zabójca sędziego Fawcetta, zna motyw zbrodni. Wykorzysta tę wiedzę, by odzyskać wolność, zmienić wygląd i tożsamość. I niczym Edmund Dantes z powieści Dumasa Hrabia Monte Christo przystąpi do realizacji precyzyjnego planu zemsty na tych, którzy fałszywym oskarżeniem zrujnowali mu życie...

Więzienny prawnik - ebook

27,08 zł 28,50 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.7 (3 oceniających)

1 - 3 z 3 opinii

 • Ocena:5
  Agnieszka/2013-06-20

  Czytam i nie mogę przestać. Już martwię się, że koniec niebawem!! Polecam

 • Ocena:4
  maria jokiel/2013-05-19

  Powieść kryminalna o "dziurach" w więziennym systemie USA i korupcji wśród prawników. Co prawda, aby to zobaczyć trzeba być wytrawnym prawnikiem no i poczekać parę lat. Oczywiście wszystko chodzi o pieniądze, chociaż w tym przypadku o złoto.
  Polecam

 • Ocena:5
  Jacek/2013-05-18

  Czyta się jednym tchem. Super !!!

1 - 3 z 3 opinii