Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Wilgoć, Pleśnie i Grzyby w budynkach – ebook

TANIEJ 5 %

Anna Charkowska   Maciej Mijakowski   Jerzy Sowa  

05.11.2012

polski

300

Verlag Dashofer

978-83-7537-126-0

  • PDF

Opis

Poradnik ten przeznaczony jest dla firm i osób, które chcą skutecznie zapobiegać lub likwidować zagrożenia biologiczne w budynkach. Kompleksowo omawia problematykę powstawania wilgoci, pleśni i grzybów we wnętrzach obiektów budowlanych.

W poradniku zostały przedstawione metody diagnozowania i zwalczania zanieczyszczeń biologicznych. Szeroko omówiono także zagadnienia związane z utrzymaniem w budynkach właściwej wilgotności, która jest najważniejszym czynnikiem przy powstawaniu pleśni i grzybów.

Wiele uwagi poświęcono więc wentylacji oraz metodom jej kontrolowania, a także problemom jakości powietrza wewnętrznego. W poradniku znalazły się także informacje na temat korozji mikrobiologicznej materiałów budowlanych wraz z opisem metod zapobiegania oraz usuwania objawów korozji.

W publikacji znajdziecie Państwo informacje na temat:

  • Znaczenia wilgotności powietrza wewnątrz budynków.
  • Zasad działania wentylacji naturalnej.
  • Rodzajów grzybów i pleśni występujących w budynkach.
  • Biokorozji materiałów budowlanych.
  • Dostępnych na rynku środkach chemicznych do zwalczania pleśni i grzybów.

Poradnik stanowi niezbędną pomoc przy właściwym rozpoznaniu, doborze skutecznej metody zwalczenia oraz zapobieganiu powstawaniu pleśni i grzybów w budynkach!

Publikacja Wilgoć, Pleśnie i Grzyby w budynkach pomoże Państwu właściwie zdiagnozować problem powstawania zanieczyszczeń biologicznych w budynkach. Ułatwi to dobór odpowiedniej metody zwalczenia problemu, na podstawie wyczerpujących informacji zawartych w poradniku. Dzięki tej publikacji, dowiecie się Państwo również, jak skutecznie zapobiegać powstawaniu pleśni i grzybów w budynkach.

Ten poradnik zagwarantuje Państwu dostęp do praktycznej i aktualnej wiedzy na temat problematyki zanieczyszczeń biologicznych w budynkach. Znajdziecie w nim Państwo bowiem:

  • Fachowe komentarze specjalistów.
  • Rysunki, schematy, zdjęcia.
  • Praktyczne wskazówki i porady.

Publikacja w formie elektronicznej została przygotowana przez zespół specjalistów z wydziałów Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej. Autorzy, łącząc wiedzę teoretyczną z bogatym doświadczeniem zawodowym, stworzyli przystępnie napisany poradnik, z którego korzystanie będzie pomocne zarówno dla inżynierów, jak i osób niezwiązanych z branżą.

Wilgoć, Pleśnie i Grzyby w budynkach - ebook

115,68 zł 121,77 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!