Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zagadka Bourne’a – ebook

Eric Van Lustbader  

29.07.2016

polski

400

Burda Książki

9788380531314

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Zagadka Bourne’a - ebook

25,00 zł
?

Opis

Publikacja najnowszej części fascynujących przygód Jasona Bourne’a zbiega się w czasie z premierą nowego filmu z Mattem Damonem w roli głównej.

Jason Bourne jedzie do Rosji na ślub swojego przyjaciela i potajemnego towarzysza broni, płk. Borysa Karpowa. Jednak od początku coś jest nie tak, a niebawem pan młody zostaje znaleziony z poderżniętym gardłem. W ranie tkwi gwiazda Dawida, własność przyjaciółki i kochanki Bourne’a, zabójczej agentki Mosadu Sary Yadin. Czyżby Sara zabiła Karpowa? Federalna Służba Bezpieczeństwa uznaje, że tak, i nakazuje ją wyeliminować. Tymczasem rozpętana przez Rosję wojna toczy sie zgodnie z planem. Operacje na terytorium Ukrainy, prowadzona przez Kreml kampania dezinformacji i działania przeciwpartyzanckie postępują bez przeszkód. Skoro jednak kurs rubla i ceny ropy lecą na łeb na szyję, skąd Rosja bierze pieniądze na to wszystko? Obie zagadki może rozwikłać tylko Jason Bourne. A musi to zrobić, chcąc zapobiec definitywnej inwazji na Ukrainę oraz uratować życie Sary. Z ciemnych uliczek Moskwy ślad zaprowadzi go aż pod piramidy w Egipcie i targane wojną pogranicze syryjsko-tureckie, nieuchronnie wiodąc do konfrontacji tak nieoczekiwanej, że zmieni życie Bourne’a na zawsze.

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Oktawian Nowak/2016-08-09

    Jak zwykle wartka i zaskakująca akcja. Niemniej w stosunku do oryginalnych książek Ludluma za dużo pomyłek, nielogicznych powiązań czy nierelaistycznych wręcz możliwości. Trochę na tym cierpi fabuła, niemniej całość należy ocenić bardzo pozytywnie.

1 - 1 z 1 opinii