Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zaginiona – ebook

TANIEJ 5 %

Harlan Coben  

03.07.2013

polski

285

Wydawnictwo Albatros

978-83-7885-084-7

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Myron Bolitar nie miał kontaktu z dawną kochanką, Therese Collins, od ponad siedmiu lat. Niespodziewanie kobieta dzwoni do niego z prośbą o pomoc. Mąż Therese, Rick, o którym Myron nie miał zielonego pojęcia, miał spotkać się z żoną w Paryżu. Chciał przekazać jej jakąś ważną informację, ale przepadł bez wieści. Po chwili wahania Bolitar decyduje się lecieć do Europy.

We Francji czeka na niego przykra niespodzianka. Już na lotnisku obydwoje zostają zatrzymani przez policję. Rick, pracujący jako reporter śledczy, został zamordowany, a Therese stała się główną podejrzaną... Jedna rzecz podważa tę hipotezę. Na miejscu zbrodni znaleziono ślady krwi, a badanie DNA ujawniło, że należy ona do nieżyjącej od lat córki Collinsów. Gdy tylko Myron zagłębia się w śledztwo, okazuje się, że ktoś bardzo nie chce, by prawda wyszła na jaw. Jakie tajemnice kryją się w przeszłości Ricka?

Zaginiona - ebook

27,08 zł 28,50 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    maria jokiel/2013-08-26

    Jeśli kogoś interesuje ile zamieszania mogą wywołać zamrożone ludzkie embriony, to polecam "Zaginioną". Dobrze się czyta i "rozszerza horyzonty". Warto kupić.

1 - 1 z 1 opinii