Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zanim się obudzę – ebook

Agnieszka Bednarska  

24.05.2019

polski

460

Media Rodzina

9788380086395

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Zanim się obudzę - ebook

32,00 zł
?

Opis

Z rzeki zostaje wyłowiona kobieta – wyziębiona i prawie martwa. W szpitalu zapada w śpiączkę. Ma nikłe szanse na wybudzenie się. Policja nie potrafi ustalić jej tożsamości, nikt nie zgłasza jej zaginięcia. Opiekująca się nią siostra Brygida nadaje jej imię Selena i od tej pory poświęca się opiece nad dziewczyną.

Do tej samej sali trafia Kamil, chłopak z objawami śmierci mózgowej. Ordynator namawia jego rodziców do podpisania zgody na pobranie organów od Kamila, ale oni się nie zgadzają. Matka, patrząc na syna, nie wierzy w jego śmierć.

W szpitalu pracuje również doktor Yao Nakamura – wychowanek domu dziecka, samotny dziwak i przeciwnik orzekania śmierci mózgowej. Czy zdoła przywrócić swoich pacjentów do świata żywych? Kto ma decydować, gdzie leży granica między życiem a śmiercią? Co dzieje się za świadomością człowieka, który jest zbyt słaby, by wrócić, lecz wciąż niegotowy, by odejść?

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2019-07-09

    Rewelacyjna, choć trudna w odbiorze książka. Wielokrotnie pokazuje, że warto czasem spojrzeć na problem oczami innych ludzi, a szybka ocena czyjegoś postępowania może zblednąć, kiedy pozna się historię konkretnego człowieka. Wyraziste postaci i niesamowicie emocjonalnie nakreślone losy wciągają bez reszty. Bardzo wartościowa lektura!

1 - 1 z 1 opinii