Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

07 zgłoś się Część 8 – film

Krzysztof Szmagier  

polski - mono

Polska

2:24:00

DVD Video

1

Telewizja Polska

5902600064848

Produkt fizyczny: Film

07 zgłoś się Część 8 - film

19,99 zł

Opis

Serial kryminalny, którego każdy odcinek stanowi odrębną całość, ale każdy z nich łączy postać porucznika Sławomira Borewicza prowadzącego dochodzenie.

Odc.16 "ŚLAD RĘKAWICZKI" W trakcie bójki na dworcu zostają zatrzymani dwaj podejrzani osobnicy. Przewożeni do aresztu, zabijają eskortę i uciekają. W tym samym czasie umiera właścicielka mazurskiego pensjonatu, wynajmująca pokoje miejscowej elicie. Elementem łączącym obie sprawy okazują się fałszywe złote dolarówki, znalezione w mieszkaniu zmarłej i radiowozie, którym przewożono zatrzymanych. Gang fałszerzy zostaje rozbity, jednak to nie oni zabili właścicielkę pensjonatu.

Odc.17 "MORDERCA DZIAŁA NOCĄ" Na warszawskim osiedlu mordowane są w jednakowy sposób młode blondynki. Brak motywów, rozważane jest prawdopodobieństwo działania psychopaty. Podejrzenie pada na dyrektora zakładów odzieżowych, wielkiego admiratora kobiecej urody. Sierżant Olszańska podejmuje ryzyko nawiązania z nim bliższych kontaktów i prowokuje kolejny zamach, co prowadzi do wykrycia prawdziwego mordercy.

07 zgłoś się cz. 8

  1. Ślad rękawiczki
  2. Morderca działa nocą
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!