Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Smerfy Przyjaciółka Sasetki – film

polski (dubbing) - Dolby Digital 2.0

1:11:00

DVD Video

1

Cass Film

Produkt fizyczny: Film

Smerfy Przyjaciółka Sasetki - film

24,90 zł

Opis

Przyjaciółka Sasetki

Smerfy przygotowują się do zawodów żeglarskich. To sprawia, że nikt nie ma czasu pobawić się z Sasetką. Jest ona bardzo samotna i marzy, żeby mieć prawdziwą przyjaciółkę, z którą będzie mogła spędzać czas. Życzenie Sasetki nagle się spełnia.


Istota Ważniaka

Gargamel dostaje od swojej mamy niezwykły prezent urodzinowy. Wpada on jednak w ręce Nicponia, który od razu testuje urządzenie. Okazuje się, że jest to wysysacz istoty. Przez niego wszystkie istoty tracą swój charakter i kolor.


Kwiat Smerfetki

Smerfetka wraz ze szczeniakiem zbierają w lesie kwiatki. Przypadkiem niestety wpadają na jeden z nich. Smerfekta zmartwiona wypadkiem stara się mu pomóc, jednak znaleziony fikus okazuje się niezwykle samolubny.


Zielony Kciuk Smerfetki

Tym razem Smerfy lądują w Babilonie. Smerfetka jest załamana pustynnym krajobrazem, bardzo tęskni za swoim ogródkiem. Napotkana rzeka - Stryga Pleciuga – wskazuje jej wyjątkowe miejsce pełne kwiatów, które Smerfetka natychmiast odwiedza.


Smerfy Trojańskie

Gargamel znów ma plan zniszczyć wszystkie Smerfy. Tym razem przygotowuje ogrmony, drewniany pomnik Papy Smerfa, w którym planuje się ukryć. Smerfy znajdują wynalazek i postanawiają zabrać go do wioski, początkowo wszystko idzie zgodnie z planem.


Szczęśliwa Gwiazda Smerfetki

Każdy chciałby mieć gwiazdkę spełniającą wszystkie życzenia. W wiosce Smerfów wszystko jest możliwe. Smerfetka uczy małe Smerfiki, że raz wybrana gwiazda już na zawsze będzie im pomagać. Niespodziewanie jej własna ma problemy.
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!