Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Broń się sama! – gra

DVD-ROM

Avalon

Produkt fizyczny: Gra

Broń się sama! - gra

39,90 zł

Opis

MULTIMEDIALNY KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET
Iwona Guzowska – mistrzyni świata w boksie zaprasza!
Pierwszy w Polsce multimedialny kurs samoobrony dla kobiet w każdym wieku. Instruktorzy krok po kroku wyjaśniają jak reagować w niebezpiecznych sytuacjach. Skuteczność obrony opierają na naturalnych ruchach oraz na przyjęciu odpowiedniej postawy. Stosując się do wskazówek zdecydowanie zwiększysz swoje szanse na skuteczną obronę, bez konieczności specjalnego treningu sportowego i wysokiej sprawności fizycznej. Kurs zawiera aż 15 filmów instruktażowych obejmujących techniki samoobrony.

W 2006 roku zanotowano blisko 25 tys. Rozbojów oraz ponad 2 tys. gwałtów.
Z badań opinii publicznej wynika, że co piąty Polak padł ofiarą napadu. Bardzo duża część poszkodowanych to kobiety. Może Ty też czułaś się kiedyś zagrożona?

STOP PRZEMOCY ! BROŃ SIĘ SAMA!

Wszystko dokładnie pokazane i omówione. Łatwe do nauki chwyty i techniki zwiększające Twoje bezpieczeństwo.

Szkolenie dla Was prowadzą:
Iwona Guzowska – pierwsza Polka, która osiągnęła tak wiele w typowo męskich dyscyplinach sportu. Wielokrotnie zdobyła mistrzostwo Polski, Europy i Świata w boksie zawodowym i w kick-boxingu .
Remigiusz Rostankowski – złoty i brązowy medalista Polski północnej w karate. Trenuje mieszane sztuki walk i prowadzi szkolenia z zakresu samoobrony.W opakowaniu znajduje się kurs samoobrony w dwóch wersjach:
1. telewizyjnej – przeznaczonej dla stacjonarnych (filmowych) odtwarzaczy DVD.
2. komputerowej – przeznaczonej dla komputerów typu PC z procesorem min 1,4 GHz lub szybszym, wyposażonych w napęd DVD oraz system Windows XP/Vista/7/8/10.
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!