Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Al Pacino Rozmowy – książka

Lawrence Grobel  

9:00:00

CD-MP3

Heraclon

9788379274277

Produkt fizyczny: Książka

Al Pacino Rozmowy - książka

29,95 zł

Opis

Autobiografia Ala Pacino w formie rozmowy z Lawrencem Grobelem wywiady z lat 1979-2005 posłowie z 2014 roku


Al Pacino zawsze uciekał od rozmów z prasą – dla Grobela zrobił wyjątek. W ciągu ponad dwudziestu pięciu lat Al Pacino udzielał mu wielokrotnie wywiadów – przez lata zawiązała się pomiędzy nimi bliska przyjaźń. Rozmawiali oczywiście o filmach, pracy nad kolejnymi rolami, ale też o dzieciństwie aktora, jego prywatnym życiu i rodzinie. Grobel i Pacino pozostawiają tylko parę tematów tabu, mówią szczerze niemal o wszystkim: nocnych eskapadach do klubów jazzowych; garściach valium połykanych na ceremonii rozdania Oscarów; o miłości do Nowego Jorku.

„Ojciec chrzestny”, „Człowiek z blizną”, „Adwokat diabła” – te role i wiele innych zapewniły Pacino trwałe miejsce w historii kina. Osiem razy nominowany do Oscara – nagrodę otrzymał w końcu za rolę w „Zapachu kobiety”. Mimo to wciąż woli pracę na deskach teatru od studia filmowego. Chętnie zajmuje się produkcjami niezależnymi. Jego życie pełne jest pasji, a największą jego miłością pozostaje Szekspir.


Lawrence Grobel znany polskiemu czytelnikowi z książek „Truman Capote. Rozmowy”, “Marlon Brando. Rozmowy”, „Ava Gardner. Rozmowy”, powieści „Zmartwychwstanie Laytona Crossa”, a także głośnych wywiadów prasowych z największymi gwiazdami Hollywood

Czytają Roch Siemianowski i Sławomir Holland
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!