Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kolędy dla dzieci z płytą CD – książka

TANIEJ 30 %

polski

48

Sfinks

978836362432306

Produkt fizyczny: Książka

Kolędy dla dzieci z płytą CD - książka

10,49 zł 14,99 zł

Opis

„Kolędy dla dzieci” to wyjątkowa książka łącząca naukę, tradycję i zabawę. Zebrano w niej teksty najpiękniejszych kolęd i pastorałek. Do każdej z nich dołączona została linia melodyczna oraz zapis harmoniczny na gitarę, aby rodzice mogli grać i śpiewać razem z dziećmi.

Przy każdej kolędzie, na sąsiadującej z tekstem stronie, umieściliśmy obrazek do pokolorowania. Dwadzieścia kolorowanek przedstawia Świętą Rodzinę, Dzieciątko Jezus, przygotowania do Wigilii i rodzinne świętowanie Bożego Narodzenia. Dziecko, bawiąc się kolorami, będzie mogło rozwijać wiedzę na temat samych świąt. Dodatkowo kolorowanki znakomicie ćwiczą pamięć, zwiększają spostrzegawczość, kształtują sprawność manualną i koordynację wzrokowo-ruchową. Dołączone do książki naklejki zaciekawią dzieci i podpowiedzą im, jakich kolorów użyć podczas kolorowania obrazków.

W książce przeznaczono specjalne miejsce na „Listę prezentów” – na tych stronach dziecko może zapisać lub narysować to, co chciałoby znaleźć pod choinką.
Piękny wiersz autorstwa Władysława Bełzy, który zamieszczono na ostatnich stronach książki, wprowadzi dzieci w świąteczny nastrój.

Prezentem dla naszych czytelników, zarówno tych najmłodszych, jak i starszych, jest dołączona do książki płyta CD pod tytułem „Kolęduj z Natalią”. Płyta zawiera 11 kolęd w tradycyjnych aranżacjach wykonywanych przez dziecięcą wokalistkę Natalię Topczewską oraz artystów polskiej estrady (w tym Michała Gasza).

Dzięki poręcznemu formatowi książeczka mieści się w torebce, plecaku, kieszeni płaszcza, jak również idealnie pasuje do dłoni dziecka.

Na płycie CD znalazły się następujące utwory:

1. Jezus malusieńki
2. Bóg się rodzi
3. Gdy śliczna Panna
4. Lulajże, Jezuniu
5. Cicha noc
6. W żłobie leży
7. Gdy się Chrystus rodzi
8. Gore gwiazda
9. Dzisiaj w Betlejem
10. Hej, w dzień narodzenia
11. Świeć, gwiazdeczko

Całkowity czas trwania utworów na płycie to 39 minut i 44 sekundy.
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!