Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

literatura

Liczba pozycji: 24017
  • literatura : Stacja Jagodno Tom 8 W obiektywie wspomnień – książka

    Stacja Jagodno Tom 8 W obiektywie wspomnień – książka

    Karolina Wilczyńska  

    Daj się porwać subtelnej opowieści o malowniczej miejscowości w Górach Świętokrzyskich, w której ponadczasowość łączy się z urokiem chwili. Karolina Wilczyńska, autorka najpiękniejszej literatury obyczajowej, zaprasza do świata wypełnionego kobiecymi emocjami. Hubert przyjeżdża do Jagodna, by uwiecznić jego wyjątkowy klimat w albumie okolicznościowym, zamówionym przez wójta. Fotograf wpada na pomysł...

    Cena: 34,90 zł

    Więcej

  • literatura : Gdyby nie ty – książka

    Gdyby nie ty – książka

    Monika Sawicka  

    Eliza przeżyła piekło. Nie pozwoli, żeby jej córkę spotkało to samo. Eliza ma za sobą traumę, która zaważyła na całym jej życiu. Pokonała ciężką chorobę i przeszła piekło, o którym nikt nie wie. Wspomnienia są na tyle bolesne, że wolałaby zostawić je tylko dla siebie. Jednak kiedy jej córka chce rozpocząć życie u boku mężczyzny, w którym Eliza rozpoznaje swojego oprawcę, nie może milczeć. Będzie zmuszona...

    Cena: 36,90 zł

    Więcej

  • literatura : Biel nocy – książka

    Biel nocy – książka

    Ann Cleeves  

    Drugi tom kultowej serii od brytyjskiej mistrzyni suspensu nagrodzonej za swoje kryminały Diamentowym Sztyletem Na Szetlandach jest połowa lata, czas białych nocy, kiedy to słońce nigdy nie zachodzi. Plastyczka Bella Sinclair organizuje przyjęcie, aby uczcić wystawę swoich prac i zaprezentować obrazy Fran Hunter. Podczas tego wydarzenia pewien tajemniczy Anglik wybucha płaczem i stwierdza, że nie...

    Cena: 36,90 zł

    Więcej

  • literatura : Karuzela – książka

    Karuzela – książka

    Paulina Świst  

    Wielka kasa budzi wielkie namiętności. I wielkie pożądanie. Czasem otumania i ogłupia. Zupełnie jak seks, albo jeszcze bardziej. Dwoje młodych adwokatów, Piotr i Olka, przyjaźni się od studiów. Są uwikłani w kompletnie nieudane małżeństwa: mąż Oli jest hazardzistą z upodobaniem rozpuszczającym jej pieniądze, żona Piotra leczy się po załamaniu nerwowym. Między Olką i Piotrem nawiązuje się romans, który...

    Cena: 37,00 zł

    Więcej

  • literatura : Florence Grace – książka

    Florence Grace – książka

    Tracy Rees  

    Florence Buckley jest sierotą i mieszka w Kornwalii, tajemniczej krainie wichur i wrzosowisk. Mimo trudnych warunków jest zadowolona ze swojego losu. Piękno przyrody sprawia, że czuje się wolna i szczęśliwa. Czy wypada oczekiwać od życia więcej? Kiedy Florrie kończy piętnaście lat, poznaje sekret, który wywraca jej świat do góry nogami. Okazuje się, że jest spokrewniona z bogatą rodziną Grace'ów należącą...

    Cena: 39,99 zł

    Więcej

  • literatura : Small Great Things – książka

    Small Great Things – książka

    Jodi Picoult  

    'It's hard to exaggerate how well Picoult writes' Financial Times When a newborn baby dies after a routine hospital procedure, there is no doubt about who will be held responsible: the nurse who had been banned from looking after him by his father. What the nurse, her lawyer and the father of the child cannot know is how this death will irrevocably change all of their lives, in ways both expected and...

    Cena: 33,00 zł

    Więcej

  • literatura : Nawet o tym nie wspominaj – książka

    Nawet o tym nie wspominaj – książka

    Estelle Maskame  

    Miłość jest wszystkim... ale nie tym, czego się spodziewasz. Seria "Dimily" uzależniła od siebie tysiące czytelniczek na całym świecie. Porywająca historia Eden i Tylera zostawiła po sobie niedosyt. Autorka spełniła prośby fanek i napisała prequel, który dodaje pikanterii całej historii! Tym razem Estelle Maskame oddała głos bohaterowi, który nikogo nie pozostawia obojętnym. Tę opowieść - opowieść...

    Cena: 37,90 zł

    Więcej

  • literatura : Uczę się rysować z pandą – książka

    Uczę się rysować z pandą – książka

    zbiorowa Praca  

    Wszyscy lubimy rysować zwierzątka! Dzięki tym pomysłowym i pięknym książeczkom rysowanie ich stanie się dziecinnie proste! Poznaj wszystkie cztery tytuły z najnowszej serii wydawniczej, dzięki której krok po kroku nauczysz się, jak rysować różne zwierzęta. To najlepsza droga do zostania prawdziwym artystą! Miłej zabawy!

    Cena: 7,99 zł

    Więcej

  • literatura : Uczę się rysować z króliczkiem – książka

    Uczę się rysować z króliczkiem – książka

    zbiorowa Praca  

    Wszyscy lubimy rysować zwierzątka! Dzięki tym pomysłowym i pięknym książeczkom rysowanie ich stanie się dziecinnie proste! Poznaj wszystkie cztery tytuły z najnowszej serii wydawniczej, dzięki której krok po kroku nauczysz się, jak rysować różne zwierzęta. To najlepsza droga do zostania prawdziwym artystą! Miłej zabawy!

    Cena: 7,99 zł

    Więcej

  • literatura : Uczę się rysować z ośmiorniczką – książka

    Uczę się rysować z ośmiorniczką – książka

    zbiorowa Praca  

    Wszyscy lubimy rysować zwierzątka! Dzięki tym pomysłowym i pięknym książeczkom rysowanie ich stanie się dziecinnie proste! Poznaj wszystkie cztery tytuły z najnowszej serii wydawniczej, dzięki której krok po kroku nauczysz się, jak rysować różne zwierzęta. To najlepsza droga do zostania prawdziwym artystą! Miłej zabawy!

    Cena: 7,99 zł

    Więcej

  • literatura : Uczę się rysować z kotkiem – książka

    Uczę się rysować z kotkiem – książka

    zbiorowa Praca  

    Wszyscy lubimy rysować zwierzątka! Dzięki tym pomysłowym i pięknym książeczkom rysowanie ich stanie się dziecinnie proste! Poznaj wszystkie cztery tytuły z najnowszej serii wydawniczej, dzięki której krok po kroku nauczysz się, jak rysować różne zwierzęta. To najlepsza droga do zostania prawdziwym artystą! Miłej zabawy!

    Cena: 7,99 zł

    Więcej

  • literatura : Czwarty schowek Five Nights at Freddy's T.3 – książka

    Czwarty schowek Five Nights at Freddy's T.3 – książka

    Scott Cawthon   Kira Breed-Wrisley  

    Co się stało z Charlie? Jak to możliwe, że jej koszmarna śmierć była jednak upozorowana? John pragnie odsunąć od siebie wspomnienie o Freddy Fazbear's Pizza, ale nie jest to takie proste. W Hurricane pojawia się nowa pizzeria, a wraz z nią kolejne porwania. John jest zmuszony współpracować z Jessicą, Marlą i Carltonem, aby rozwiązać sprawę i znaleźć zaginione dzieci. Grupa przyjaciół musi zmierzyć...

    Cena: 37,90 zł

    Więcej

  • literatura : The Shining – książka

    The Shining – książka

    Stephen King  

    Danny is only five years old but in the words of old Mr Hallorann he is a 'shiner', aglow with psychic voltage. When his father becomes caretaker of the Overlook Hotel, Danny's visions grow out of control. As winter closes in and blizzards cut them off, the hotel seems to develop a life of its own. It is meant to be empty. So who is the lady in Room 217 and who are the masked guests going up and down...

    Cena: 35,96 zł

    Więcej

  • literatura : The Goldfinch – książka

    The Goldfinch – książka

    Donna Tartt  

    Aged thirteen, Theo Decker, son of a devoted mother and an absent father, miraculously survives a catastrophe that otherwise tears his life apart. Alone and rudderless in New York, he os taken in by the family of a wealthy friend. Theo is tormented by longing for his mother and down the years he clings to the thing that most reminds him of her: a small, captivating painting that ultimately draws him...

    Cena: 44,84 zł

    Więcej

  • literatura : Rooster Bar – książka

    Rooster Bar – książka

    John Grisham  

    No. 1 bestselling author John Grisham’s newest legal thriller takes you inside a law firm that’s on shaky ground. “[A] buoyant, mischievous thriller . . . Grisham writes in such an inventive spirit. . . . A treat.”—Janet Maslin, The New York Times Mark, Todd, and Zola came to law school to change the world, to make it a better place. But now, as third-year students, these close friends realize they...

    Cena: 28,35 zł

    Więcej

  • literatura : A Boy Called Ocean – książka

    A Boy Called Ocean – książka

    Chris Higgins  

    One boy stranded at sea. One girl back on land. One ocean between them. The only thing willing him to survive is the thought of her. A romance with bite, perfect for fans of Jandy Nelson and Nicola Yoon. Sometimes you have to lose yourself, to find each other. Kai has always been best friends with Jen; ever since he and his mum moved to Cornwall when he was small. But now his feelings are deepening....

    Cena: 36,00 zł

    Więcej

  • literatura : N or M? – książka

    N or M? – książka

    Agatha Christie  

    It is World War II, and while the RAF struggles to keep the Luftwaffe at bay, Britain faces an even more sinister threat from `the enemy within' - Nazis posing as ordinary citizens. With pressure mounting, the Intelligence service appoints two unlikely spies, Tommy and Tuppence Beresford. Their mission: to seek out a man and a woman from among the colourful guests at Sans Souci, a seaside hotel. But...

    Cena: 33,60 zł

    Więcej

  • literatura : Tales of the Great Beasts – książka

    Tales of the Great Beasts – książka

    Brandon Mull  

    In the world of Erdas, there's a story of four noble animals who sacrificed everything to protect their homes from the ambitions of a mad king. Briggan the Wolf, Uraza the Leopard, Jhi the Panda, and Essix the Falcon. Long before they were spirit animals, the four were still legends--Great Beasts, the most powerful beings to roam the wilds of Erdas. Aided by a brave resistance of humans and animals,...

    Cena: 36,23 zł

    Więcej

  • literatura : Against the Tide – książka

    Against the Tide – książka

    Tui Sutherland  

    The fifth in the fantasy series about children and their spirit animals fighting to save their kingdom. Four children separated by vast distances all undergo the same ritual, watched by cloaked strangers. Four flashes of light erupt, and from them emerge the unmistakable shapes of incredible beasts - a wolf, a leopard, a panda, a falcon. Suddenly the paths of these children - and the world - have...

    Cena: 37,28 zł

    Więcej

Liczba pozycji: 24017

 Dodałeś produkt do koszyka zamknij X

<WRÓĆ DO ZAKUPÓWPRZEJDŹ DO KOSZYKA