Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Moc błogosławieństwa ojca – książka

Henryk Wieja  

CD-MP3

1

Koinonia

9788360124628

Produkt fizyczny: Książka

Moc błogosławieństwa ojca - książka

16,00 zł

Opis

Ojcowie wywierają potężny wpływ na życie swoich dzieci. Co zrobić, aby był to dobry wpływ? Poznaj siłę autorytetu ojca, moc wypowiadanych przez niego słów, a w szczególności słów błogosławieństwa. Odkryj znaczenie osobistego przykładu i potrzebę duchowego ojcostwa. W tym tkwi największe wyzwanie dla każdego mężczyzny.
„Ojcostwo jest najbardziej twórczym, ale też najbardziej ryzykownym przedsięwzięciem w życiu każdego mężczyzny. Nie tylko dlatego, że przynosi trwałe rezultaty w następnych pokoleniach, ale nade wszystko dlatego, że tworzy w umyśle dziecka wyobrażenie na temat Boga jako Ojca”.
Henryk Wieja

Ojcowie w XXI wieku powinni pamiętać, że odpowiadają nie tylko za dostarczenie chleba powszedniego dla swoich dzieci, lecz także zapewnienie im pokarmu duchowego. Z całą pewnością książka Moc błogosławieństwa ojca Henryka Wieji będzie pomocą dla wszystkich mężczyzn, którzy chcą lepiej zaspokajać duchowe potrzeby swoich dzieci.
dr Dariusz Cupiał
Inicjatywa Tato.Net
Nauka połączona z odpowiednią zachętą jest tym, czego dzisiaj potrzebują ojcowie. Autorowi udało się tego dokonać, a forma audio wychodzi naprzeciw coraz większej grupie mężczyzn spędzającej tak wiele godzin w samochodzie. Wykorzystaj czas i stań się błogosławieństwem dla swoich dzieci.
Robert Kubiak
Radio Chrześcijanin
Brak ojca w rodzinie lub jego bierna albo zła obecność to jeden z najbardziej bolesnych problemów społecznych w naszych czasach. Książka Moc błogosławieństwa ojca Henryka Wieji skupia się na promowaniu dojrzałego ojcostwa, które staje się błogosławieństwem dla dzieci oraz radością dla żon. Autor analizuje ważne sposoby komunikowania miłości ojcowskiej, do których wielu mężczyzn nie dorasta. Ta publikacja pomaga współczesnym ojcom uświadomić sobie i wypełnić ich niezastąpioną rolę w poszczególnych fazach rozwoju syna czy córki.
Marek Dziewiecki

Moc błogosławieństwa ojca

  1. Wstęp (04:53)
  2. Koncepcja ojcostwa (15:34)
  3. Wpływ ojca na rozwój dziecka (18:37)
  4. Ojcowskie serce - miłość ojca (16:01)
  5. Błogosławieństwo ojca (17:56)
  6. Autorytet i ochrona ojca (21:37)
  7. Obecność i zachęta ojca (18:20)
  8. Duchowe ojcostwo (17:34)
  9. Pojednanie i przebaczenie (17:46)
  10. Uleczone serca (14:07)
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!