Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych Kwalifikacja EE.03 Podręcznik do nauki zawodu Część 2 – książka

Piotr Golonko  

polski

248

WSiP

9788302173561

Produkt fizyczny: Książka

Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych Kwalifikacja EE.03 Podręcznik do nauki zawodu Część 2 - książka

44,30 zł

Opis

Podręcznik skierowany do uczniów kształcących się w zawodach elektronik i technik elektronik z zakresu kwalifikacji EE.03 (Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych).

Podręcznik poświęcony zagadnieniom wykonywania instalacji wraz z montażem urządzeń elektronicznych. Autor omówił w nim, jak należy przygotowywać przewody i wyznaczać ich trasy do instalowanych urządzeń elektronicznych. Opisał sposoby wykonywania instalacji natynkowych i podtynkowych oraz połączeń mechanicznych i elektrycznych instalowanych urządzeń. Zaprezentował również wiedzę dotyczącą uruchamiania instalacji urządzeń elektronicznych oraz lokalizowania i usuwania usterek.

Liczne rysunki i zdjęcia ułatwią uczniowi zrozumienie opisanych treści.

Podręcznik jest dostosowany językowo i merytorycznie do wieku odbiorcy. Zawiera podstawową terminologię techniczną stosowaną w branży oraz wykaz najważniejszych terminów i pojęć technicznych w językach polskim angielskim i niemieckim.
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!