Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Pośrednictwo kredytowe w Polsce – książka

TANIEJ 30 %

Eugeniusz Gostomski   Marta Penczer   Błażej Lepczyński  

polski

164

CeDeWu

8360089439

Produkt fizyczny: Książka

Pośrednictwo kredytowe w Polsce - książka

41,30 zł 59,00 zł

Opis

Małe firmy pośrednictwa kredytowego nie zawsze dysponują wiedzą i doświadczeniem umożliwiającym im efektywne funkcjonowanie na rynku. Mając to na uwadze Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce wystąpiła z inicjatywą przygotowania podręcznika dla pośredników kredytowych.

Podręcznik składa się z trzech części. Pierwsza część poświęcona jest funkcjonowaniu rynku kredytów detalicznych w Polsce. Omówiono w niej motywy i konsekwencje zadłużania się gospodarstw domowych w Polsce, istotę rynku kredytowego, podstawy prawne udzielania kredytów konsumpcyjnych, procedury kredytowe oraz monitoring i windykację należności bankowych z tytułu udzielonych kredytów.

Druga część podręcznika poświęcona jest rynkowi pośrednictwa kredytowego w Polsce i funkcjonowaniu firm pośrednictwa kredytowego. Przedstawiono w niej modele współpracy pośredników kredytowych z bankami, zagadnienia dotyczące zarządzania firmą pośrednictwa kredytowego oraz metody i techniki skutecznej sprzedaży produktów kredytowych.

Trzecia część traktuje o etyce w biznesie i jej wpływie na sposób funkcjonowania nowoczesnej firmy pośrednictwa kredytowego na rynku.
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!