Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Praktyczna dermatologia dziecięca Tom 1 – książka

polski

246

Czelej

9788375631999

Produkt fizyczny: Książka

Praktyczna dermatologia dziecięca Tom 1 - książka

130,00 zł

Opis

Praktyczna dermatologia dziecięca to nowa jakość prezentowania wiedzy. Książka to źródło najnowszych informacji z zakresu dermatologii dziecięcej. Bardzo nowoczesny i praktyczny charakter podręcznika został wzbogacony o dostęp online do systemu VisualDx.

System jest źródłem dodatkowego wsparcia diagnostycznego pozwalającego lekarzowi obejrzeć i porównać ogromną liczbę obrazów chorób skóry, zapoznać się z nowoczesnymi możliwościami ich terapii oraz z bogatym tematycznie piśmiennictwem.

Pacjenci i ich rodzice oczekują trafnej diagnozy i skutecznego leczenia. Wiele popularnych chorób skóry spotykanych u dzieci rzadko występuje u dorosłych; nawet jeśli na tę samą chorobę zapadną dorosły i dziecko, może ona mieć całkiem inny przebieg, intensywność i rokowanie.

Praktyczna dermatologia dziecięca to nowoczesny podręcznik diagnostyki i terapii zarówno powszechnych, jak i poważnych schorzeń skóry u dzieci.

Prezentuje najlepsze techniki diagnostyczne i testy laboratoryjne.
Omawia wiele specjalnych metod umożliwiających stawianie właściwych rozpoznań i diagnostykę różnicową.
Zawiera opis 112 jednostek chorobowych oraz ich leczenie.
Mieści ponad 500 kolorowych zdjęć obrazujących opisywane schorzenia pediatryczne.
Dostęp online do systemu VisualDx.

Autorzy książki to uznani w świecie profesorowie, dermatolodzy o ogromnym doświadczeniu, którzy w swojej praktyce klinicznej mieli do czynienia z tysiącami małych pacjentów cierpiących często na bardzo rzadkie choroby skóry.
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!