Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zamówienia publiczne po implementacji dyrektyw 2016 – książka

Mariusz Kuźma  

polski

280

C.H. Beck

9788325588885

Produkt fizyczny: Książka

Zamówienia publiczne po implementacji dyrektyw 2016 - książka

129,00 zł

Opis

Najważniejsze zmiany dla zamawiających i wykonawców po nowelizacji ustawy Prawo zamówień publicznych w 2016 r.

Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla praktyków zamówień publicznych. Umożliwia łatwe przyswojenie bardzo szerokich i daleko idących zmian w zakresie procedury udzielania zamówień publicznych.

Publikacja nie jest komentarzem do wprowadzonych zmian, choć odnosi się do źródła – głównie implementowanych przepisów prawa UE – nowych dyrektyw w zakresie zamówień publicznych i zawiera wybrane komentarze na ten temat. Stanowi omówienie zmian i porównuje przepisy o zamówieniach publicznych po wejściu w życie nowelizacji, w stosunku do regulacji dotychczas znanych praktykom. Stanowi zatem swoistego rodzaju przewodnik po zmianach – „ściągę” dla tych, którzy udzielają zamówień i ubiegają się o nie na co dzień. Jest także cennym materiałem dla teoretyków, w tym prawników zajmujących się rozwojem systemu zamówień publicznych oraz kształtowaniem prawa w tej dziedzinie.

Atutem książki jest ukazanie w niej zmian i porównanie przepisów ustawy – Prawo zamówień publicznych przed i po wejściu w życie nowelizacji. W publikacji precyzyjnie wskazano zakres zmian z odniesieniem się do ich źródeł i wybranych przyczyn. Pozwoli to na przygotowanie się do procesu udzielania zamówień w nowych ramach prawnych, identyfikując zmiany w przepisach w okresie od 28.7.2016 r. do 18.10.2018 r.

Dzięki tej książce m.in.:

dowiesz się, jak uniknąć błędów przy udzielaniu i ubieganiu się o zamówienia publiczne, w szczególności w długim okresie wdrażania przepisów nowelizujących ustawę – Prawo zamówień publicznych w latach 2016–2018,
zidentyfikujesz źródła zmian i znajdziesz wskazówki do ich odnalezienia dla dalszej analizy prawnej i pozyskania praktycznej wiedzy w stosowaniu nowego prawa.

Książka zawiera omówienie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia – nowego jednego z kluczowych dla postępowania o zamówienie publiczne dokumentu.
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!