Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Montignac nad Wisłą – ebook

Ria Tummers  

21.11.2013

polski

318

Artvitae

978-83-88108-23-5

  • EPUB
  • MOBI

Montignac nad Wisłą - ebook

19,80 zł
?

Opis

Metoda Montignac nie jest dietą to swoista filozofia, której celem jest obok aspektów zdrowotnych minimum zakazów a maksimum rozkoszy  kulinarnych. Jej dewizą jest jedzenie do syta i nie opuszczanie  posiłków. Nawet wypicie lampki wina jest dozwolone. Ale... są produkty,  których należy unikać. Szczęśliwie jest ich niewiele, więc łatwo je zapamiętać.

Książka ta została napisana specjalnie dla polskiego Czytelnika i uwzględnia polskie zwyczaje kulinarne i ulubione smaki. Zawiera przepisy na potrawy przystosowane do zasad Metody. Znajduje się w niej około 150 przepisów na pyszne, łatwe do przygotowania dania również z innych kuchni świata doskonałe na śniadanie, obiad i kolacje, a nawet na wystawne przyjęcie.

Ria Tummers jako pierwsza dostosowała w 1995 roku Metodę MONTIGNAC do  holenderskiego sposobu odżywiania się. A teraz ma nadzieję, że dzięki  tej książce Czytelnicy odkryją, że nawet niewielkie zmiany w  dotychczasowym jadłospisie wpływają na sukces. Będzie można jeść do syta i nie przybierać na wadze. A to osiągnie się, przestrzegając zasad  Metody.

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!